קו רב: מוניות השירות בנתניה פועלות מהחודש בכרטיס רב קו

7 0

מה- 1.8.2021 החלו מוניות השירות בנתניה להפעיל כרטיס רב קו, התקף לכל אמצעי התחבורה בעיר ונועד להקל על ציבור התושבים ועל משתמשי התחבורה הציבורית.

זאת, במסגרת קידום רפורמה בתחבורה הציבורית, עליה הכריז משרד התחבורה.

במסגרת זו, כאמור מתאפשר התשלום באמצעות כרטיס רב קו ויתווספו קווים חדשים ושיפורים למערך קווי מוניות השירות הנוכחי. כמו כן, תעריף הנסיעה בקווים אלה לא יעלה על שבעה שקלים.

יש לציין כי את מסלולי הקווים קבע משרד התחבורה, בעקבות סקר תחבורתי שערך, אשר כלל גם ישיבות של אנשי המשרד עם הממונה על התחבורה, אלי דלל, ועם גורמי ההנדסה בעירייה.

בהמשך לישיבות אלה, קיבל משרד התחבורה את דרישת נציגי העירייה, שלפיה הקווים החדשים ינועו גם בשכונות שבהן לא עוברות מוניות שירות או בתדירות נמוכה, דוגמת נוף השרון (רמת חן), קריית השרון, נאות גנים וצפון העיר.

עוד יצויין כי בנוסף לנקודות הקצה הקיימות למוניות השירות – מתוכננות נקודות קצה נוספות.

לדברי סגן ראש העיר, אלי דלל, הממונה על ההנדסה, בשנה האחרונה פעלו הוא וחברת מועצת עיריית תל אביב, מיטל להבי לקידומם וביסוסם של מוניותהשירות  והפעלת הרב קו במוניות השירות, במסגרת המדיניות העירונית לקידום התחבורה הציבורית בנתניה.

מרים פיירברג-איכר, ראש העירייה: "עיריית נתניה ממשיכה לפעול לשיפור השירות לתושב בשיתוף משרדי הממשלה השונים. כמו כאן, הקפדנו כי הרפורמה תתייחס לזמינות ולנגישות התחבורה לציבור הרחב."

אלי דלל, סגן ומ"מ ראש העירייה: "נתניה ניצבת בפני מהפכה תחבורתית, שהרפורמה במוניות השירות היא נדבך אחד ממנה. המעבר לתשלום ברב קו מתבקש, כמו גם נגישות שכונות ואזורים נוספים בעיר למוניות השירות. נושא התחבורה הציבורית נמצא גבוה בסדר העדיפויות שלנו, במסגרת מדיניות ראש העיר ואני שמח שדברים מגיעים לכדי מימוש."

צילום תמונה ראשית: רב קו

Related Post

משנים צורה

Posted by - 11 בדצמבר 2018 0
ריבוי האירועים במרכז העיר, תנועת הולכי הרגל הרבה ותנועת הקונים המתחדשת –  מלמדת איך לוקחים את רחוב הרצל הישן והמיושן…

מהפכת תחבורה

Posted by - 9 באוגוסט 2022 0
המדריך המלא למערך תחבורה הציבורית החדש עם מפת קווים מלאה ועדכנית מהפכת התחבורה הציבורית מגיעה לנתניה. מיום שישי הבא: חברת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות