קורס Python – שדרגו את הקריירה בתחום ההייטק

9 0

סיימתם את השירות הצבאי שלכם וחזרתם מחופשה ארוכה בדרום אמריקה? או שאולי אתם נמצאים לקראת סיום התואר הראשון שלכם בהנדסת תוכנה? כך או כך, סביר להניח שהחלום הגדול שלכם הוא להתברג אל תוך עולם ההייטק ולהתחיל לעבוד בעבודה משתלמת לא רק מבחינת תנאים, אלא גם מבחינת עיסוק מעניין ומתגמל. מכל מקום, על מנת להתברג אל תוך עולם ההייטק נדרש ידע מקצועי, ובתור התחלה כדאי לעבור קורס פייתון. כן, כן ידע בפייתון ישדרג אתכם בעולם ההייטק.

מערכת פייתון, נעים להכיר

פייתון היא אחת משפות התכנות הנפוצות יותר הקיימות נכון להיום.
מדובר בשפה דינמית שיש לה שימושים רבים. כך, את פייתון מיישמים בפעולות רבות כמו אבטחת סייבר, פיתוח משחקים, ביצוע בדיקות תוכנה ואוטומציה QA, מדע נתונים או בינה מלאכותית. כך שלא משנה באיזה תחום תרצו להתברג, פייתון נמצאת בתחומים רבים. אגב, אם השם של שפת התכנות הזו מצלצל לכם מוכר, יש סיבה לכך. שפת התכנות פייתון נקראת על שם קבוצת שישיית הקומיקאים הבריטיים "מונטי פייתון".

קורס פייתון למתחילים : 

גם אתם רוצים קורות חיים עם רזומה מרשים?
קורס פייתון למתחילים הוא הקורס שאתם צריכים להירשם אליו. קורס פייתון  יעניק לכם את כל הידע והכלים שאתם צריכים כדי לשלוט ברזי השפה ולהתחיל לבצע את הפרויקטים שלכם. אבל לפני הכול, קבלו את כל הסיבות ללמוד דווקא פייתון:

1.שפה ידידותית למתחילים.

אם אין לכם רקע בתכנות ואתם רוצים להפוך למתכתנים ומפתחים, פייתון היא השפה להתחיל איתה. העניין הוא שפייתון נוצרה מלכתחילה כדי לפשט את הדברים והיא נמצאת במקום השני מבחינת השפה הקלה יותר ללמידה. כמו כן, בעת כתיבת קודים יכולים המתכנתים המתחילים לקבל משוב מיידי ולראות את הטעויות שלהם, וזאת מבלי להמתין עד שיסיימו לכתוב את הקוד במלואו. לאחר שלומדים קורס Python ושולטים בשפה, ניתן להמשיך לשפות הבאות, והלימוד שלהן יהיה קל יותר.

2.תמיד יש עבודה.

כאמור, בפייתון משתמשים בתחומים רבים. כך שכל מי ששולט בפייתון, יכול להתברג לחברות הייטק העוסקות בתחומים שונים כמו תעשייה ביטחונית ואווירית, אבטחת מידע, פיתוח מוצרים בתחום הרפואה והפארמה ועוד. ברגע שאתם משיגים שליטה טובה בפייתון, דלתות רבות נפתחות בפניכם.

3.חוסכים בשורות, חוסכים בזמן.

פייתון היא שפת תכנות חסכנית. מה שבשפות אחרות כותבים ב-3 שורות קוד, בפייתון ניתן לכתוב בשורה אחת. זה אולי לא נשמע הרבה בהתחלה, אבל כשיש לכם שורות קוד רבות שאתם צריכים לכתוב, זה באמת עושה את ההבדל.

4.לא מבינים משהו? יש קהילה שלמה שעומדת לרשותכם.

פייתון היא שפה הפתוחה לכולם, ולכן יש לה קהילה גדולה שמוכנה לתמוך במפתחים ומתכנתים מתחילים. אם אתם מתחילים ללמוד פייתון ועולות לכם שאלות רבות, תוכלו לפנות אל הקהילה ולקבל סיוע. כך שגם כאשר אתם חווים אתגרים במהלך לימודי קורס פייטון, יש לכם למי לפנות ועם מי להתייעץ.

5.פייתון היא כמו שביל שהלכו עליו רבים.

אחד הדברים המרתקים יותר בפייתון הוא שאתם לא צריכים להמציא את הגלגל מחדש. כל קוד שתכתבו, סביר להניח שיש מישהו שכתב אותו לפניכם, כך שאם הסתבכתם תוכלו למצוא את התשובה בקלות רבה יותר. דבר זה מקל על המתכנתים המתחילים שכעת נחשפים לעולם התכנות.

לימודי פייתון – מה לומדים בקורס?

אתם יכולים, כמובן, לגלות לבד את רזי שפת התכנות המופלאה הזו, אבל אינכם חייבים לעשות זאת. קורס Python המועבר על ידי טובי המומחים והמתכנתים בתחום יעניק לכם את כל הכלים הנחוצים לכם, על מנת שתוכלו להשתלב בחברת הייטק מבוקשת. עם מתכתנים מקצועיים המעבירים את הקורס, אתם נמצאים בידיים טובות. כי הם מעניקים לכם את הכלים המעשיים והתיאורטיים שיעזרו לכם בעתיד. מבין נושאי הלימוד הנלמדים בקורס פייתון ניתן להזכיר Python Basic, Classes and Objects, Numbers and Operators, Files and Directories, Multi-Threading with Python ועוד.

במהלך הקורס פייתון מתרגלים רבות את שפת התכנות ונהנים מלימודים הנתמכים על ידי טובי המומחים והמרצים. תוכלו לשאול כל שאלה ולקבל ליווי מקצועי לאורך כל הדרך. כמו כן, במהלך הקורס אתם כבר מוזמנים לבנות את תיק העבודות שלכם. התחילו עם תוכנות פשוטות שתוכלו להציג לאחר מכן בראיונות עבודה.

באדיבות חברת Real Time Group

מאמר זה נכתב ע" צוות Devops מחברת Real Time Group, בית תוכנה ומרכז הדרכה המספק שירותי פיתוח, הדרכה והשמה למאות חברות הייטק בארץ ובחו"ל.

כיום ישנה דרישה גבוהה מצד לקוחותינו לפרויקטים בתחום ההייטק ולכן אנו מחפשים מועמדים המעוניינים להצטרף אלינו – ללמוד ולעבוד איתנו.

בואו ללמוד ולעבוד איתנו

תמונה FREEPIK

Related Post

בדרכם האחרונה

Posted by - 17 באוקטובר 2023 0
יו״ר האופיזציה, יו״ר סיעת ׳פעימה חדשה׳ טלי מולנרניב וניראלהיפים והנאהביםבחייהם ובמותם לא נפרדוניב רביב וניראל זיני זלנרצחו בביתם בכפר עזה…
כלי נגישות