קונים סמארטפון חדש? המכשירים שמשתלם לקנות מלבד לאייפון

10 0

טלפונים חכמים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו, וזה נכון עבור מרבית המגזרים וקבוצות האוכלוסייה, כולל הציבור המסורתי והדתי. בעוד הסמארטפון הראשון – אייפון, מבית חברת אפל, עדיין נחשב לאחד המכשירים הנפוצים והנמכרים ביותר בארץ ובעולם, קיימות אלטרנטיבות שונות ולא רעות כלל למכשיר זה, אשר עולות לרוב הרבה פחות. במידה ואתם מעדיפים להישאר עם אייפון, זה מובן לחלוטין – מדובר במכשיר מצוין ופורץ דרך, גם היום. אך במידה ואתם מתעניינים במכשיר סלולארי חכם אחר, בין אם משיקולי מחיר ובין אם משיקולים אחרים, להלן שתיים מהאפשרויות המשתלמות ביותר בשוק הסלולר:

האלטרנטיבה העיקרית לאייפון – סמסונג גלקסי

האלטרנטיבה העיקרית והנמכרת ביותר לאייפון היא זו של חברת סמסונג, בפרט סמסונג גלקסי – מכשיר הדגל של מחלקת הסמארטפונים של סמסונג. הגלקסי הוא אחד הסמארטפונים הנפוצים ביותר בעולם, ולא בכדי – מדובר במכשיר אינטואיטיבי ונוח לשימוש אשר יכול לעשות פחות או יותר את מה שכל הסמארטפונים המתקדמים ביותר יכולים לעשות כיום. בנוסף, מדובר באלטרנטיבה משמעותית עבור כל מי שזקוק לסמארטפון ולא מעוניין לשלם יותר מדי, שכן ניתן למצוא דגמים ישנים יחסית של גלקסי (בני כמה שנים ספרות בסך הכל…) הנמכרים במחירים נמוכים ביותר כיום, דוגמת כמה מאות בודדות של שקלים.

סמסונג גלקסי פועל באמצעות מערכת ההפעלה הפתוחה (לפחות ביחס למערכת ההפעלה של אפל…) אנדרואיד, כך שמגוון האפשרויות, האפליקציות והיישומים השונים שניתן להריץ על מכשירים אלו הוא רחב ועשיר ביותר.

כל מה שאנחנו מחפשים בסמארטפון במחיר נמוך במיוחד – שיאומי

בשנים האחרונות ניתן לראות בישראל יותר ויותר מכשירים של היצרנית הסינית שיאומי (Xiaomi), אשר בשנים האחרונות מציגה אלטרנטיבות איכותיות וזולות בצורה משמעותית יחסית למכשירים של אפל וסמסונג גם יחד. רבים מהדגמים החדשים יחסית של טלפון שיאומי נמכרים בארץ במחיר של פחות מאלף שקלים, ובמיוחד בהשוואה לרמת האיכות של המכשיר מדובר במחיר נמוך ואטרקטיבי במיוחד – אלו הם מכשירים חדישים, מתקדמים ומצוינים, אשר מבחינות רבות נוחים ואינטואיטיביים יותר לשימוש מאשר רבים מהדגמים הפופולאריים ביותר של יצרניות אחרות.

גם המכשירים של שיאומי פועלים באמצעות מערכת הפעלה פתוחה המאפשרת גישה חופשית ממגוון יישומים, אפליקציות ותוצרים נוספים של חברות רבות, מה שהופך את המכשיר לכלי פוטנציאלי לביצוע מגוון רחב של פעולות.

בכל מקרה חשוב לשים דגש על פרטי האחריות

הן המכשירים של סמסונג והן אלו של שיאומי מהווים אלטרנטיבות מוצלחות ומשתלמות במיוחד לסמארטפונים החדישים והיקרים, ובפרט לאייפון של אפל.

אך על מנת להבטיח כי הרכישה שלכם אכן תהיה משתלמת לטווח הארוך, חשוב מאוד להקפיד על פרטי האחריות שמקבלים – מה בדיוק היא מכסה? לכמה זמן היא תקפה? במידת הצורך – כיצד והיכן אתם מפקידים את המכשיר לתיקון?

במידה ותרכשו את המכשיר מחנות מוכרת ומסודרת המציעה אחריות מלאה ואמינה, תוכלו להיות בטוחים כי הרכישה שלכם אכן תהיה משתלמת.

קרדיט לתמונה: pixabay

Related Post

פולחן הבלונד

Posted by - 4 במרץ 2020 0
ביום שישי תיפתח רשמית התערוכה הקבוצתית "50 גוונים של צהוב". התערוכה, אותה אוצר ד"ר גיא מורג צפלביץ' והיא תתקיים בגלריה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות