קבלו 7 טיפים שווים שיעזרו לכם לבחור דשא סינטטי לגינה שלכם

6 0


אפשר לומר בצורה ברורה וחד משמעית כי בעת בה אנו מדברים על סוגי הדשא השונים, קיים מגוון רחב של סוגים ודגמים שונים הנבדלים זה מזה במספר מאפיינים שונים, בעת בה הבחירה המובילה והנפוצה ביותר מבין הסוגים השונים הינה דשא סינטטי. למרבה האירוניה, דווקא הדגם המלאכותי הוא זה המתלווה אל שורת יתרונות רחבה במיוחד. יחד עם זאת, מיותר לציין כי גם בעת בה אתם רוכשים דשא סינטטי עבור הגינה שלכם, חשוב לא פחות לוודא כי אתם אכן בוחרים בדגם המתאים ביותר עבור חלל הגינה והצרכים האישיים שלכם. אי לכך, ריכזנו עבורכם במאמר הבא 7 טיפים שעשויים להקל עליכם טרם ביצוע הרכישה הסופית.
1. תכונות ולא דגמים – תחילה, יש לציין כי דשא סינטטי הוא מוצר פלסטי ולא טבעי, כזה אשר בנוי על אותם עקרונות. יחד עם האמור, חשוב לציין כי ישנן הבדלי איכויות בין היצרנים השונים. על כן, ההמלצה המרכזית תהיה לבוא אל מעמד הבחירה תוך חיפוש אחר התכונות הרלוונטיות עבור הצרכים האישיים שלכם, ולא בחיפוש אחר בחירת ה"דגם" המתאים ביותר עבורכם.
2. התאמה לצרכי הגינה שלכם – כאשר אתם מעוניינים בבחירת דשא סינטטי עבור הגינה שלכם, ההמלצה תהיה להיעזר באיש מקצוע מנוסה שיוכל לעזור לכם עם תכנון הגינה בה אתם מעוניינים שכן, מדובר על מקצוע מורכב שבניגוד לדעה הרווחת אשר מרבה להצביע על העניין כי מדובר על תהליך שניתן לבצע בצורה עצמאית, ניכר כי המציאות מציגה בפנינו מצב שונה לחלוטין.
3. מידת הרכות – מדובר למעשה על אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת דשא סינטטי לחלל הגינה שלכם שכן, מידת רכות הדשא שתבחרו תשפיע באופן ישיר על מידת הבטיחות בגינה. ככלל, דשא רך הוא דשא נוח ובטוח יותר.
4. מידת עמידות – על הדשא הסינטטי אותו אתם בוחרים להיות כזה שעומד בפני תנאי מזג האוויר השונים וכמו גם, מפני שחיקה של כל אותם אנשים שהולכים עליו וכיוצא בכך.
5. דשא תקני – כאשר אתם עומדים בפני רכישה של דשא סינטטי, חשוב לוודא כי אכן מדובר על דשא אשר עומד הכלל התקנים הרלוונטיים.
6. דשא שאינו דוהה – מיותר לציין כי קרני השמש במדינת ישראל היא אחת מבין הגורמים העיקריים, אשר יקשו על עבודת הדשא הסינטטי שלכם. דשא סינטטי איכותי וטוב, יכלול הגנה מפני קרני השמש ויבטיח לכם שמירה על הצבע לאורך פרק זמן ארוך וממושך.
7. בחירת איש מקצוע אמין – כאמור, בניגוד לדעה הרווחת – לא מדובר על פעולה שניתן לבצע באופן עצמאי ללא ארגז הכלים והידע הרלוונטי בתחום ולכן, ההמלצה המרכזית תהיה לפנות לשירותיו של איש מקצוע המתמחה בכל הסובב סביב התקנת דשא סינטטי.

Related Post

קיץ בפתח: נתניה פותחת את עונת הרחצה

Posted by - 4 באפריל 2022 0
עירית נתניה: הושקעו  כ-3מיליון ₪ בתשעת חופי הרחצה המוכרזים בעיר נתניה פותחת בסוף השבוע הקרוב את עונת הרחצה.  השקעה נרחבת נכרת בשדרוג חופי הרחצה והמתקנים לטובת…

"פינוקי בשר חרבות ברזל"

Posted by - 8 בינואר 2024 0
קבוצה של אנשים גיבורים התארגנה להרים לחיילי צה"ל פינוקי בשר בכל בסיס בצה"ל בצפון בדרום ובשטחי כינוס מסוכנים .ישנם כ60…

נתיב פלוס פלוס

Posted by - 27 בנובמבר 2019 0
דרישות עיריית נתניה התקבלו ולנתיב פלוס נוסף נתיב נוסף; התוצאה הישירה: הפחתה משמעותית בעומסי התנועה בצומת פולג מאת ברק גולן…
כלי נגישות