קבוצת כנען – סוכנות הביטוח מהוותיקות בישראל

8 0

אחד היתרונות של חברת ביטוח אשר מספקת שירותים כבר כמה עשורים הוא הניסיון. והניסיון מלמד שככל שהחברה תשקיע יותר בחוויית הלקוח, בטכנולוגיה חדשה ובשיטות עבודה אשר חושבות מחוץ לקופסה, כך גדלים הסיכויים שהשירותים שמספקת יהיו הרבה יותר איכותיים, מקצועיים ולא פחות חשוב: יענו על הצרכים שלכם. לכן כאשר אתם מחפשים חברת ביטוח עליכם שלא להתפשר על חברה וותיקה שפועלת בתחום כבר שנים רבות.

כנען – הגעתם לארץ המובטחת

אם בסוכנות ביטוח וותיקה ובעלת מוניטין עסקינן, אחת מסוכנויות הביטוח הוותיקות ביותר בישראל זו קבוצת כנען. מדובר בחברה שהחלה את דרכה כעסק משפחתי ועם השנים צמחה, התפתחה והפכה לאחת מסוכנויות הביטוח המובילות והמוכרות ביותר בארץ. כנען פועלת כבר מעל 50 שנים בתחומי הביטוח והפיננסיים ותפיסת השירות הייחודית שלה, היא זו שמאפיינת ומבדלת אותה מעסקים מתחרים בתחום. ההבנה כי יש להשקיע בחוויית הלקוח הובילה את הצוות בחברת כנען לשלב בין מחויבות גדולה, שקיפות מלאה, יחס אישי ויכולות מחשוב מתקדמות. התוצאה היא שביעות רצון מקסימלית ושורה של לקוחות מרוצים.

חשיבה מחוץ לקופסה להשגת פתרונות ביטוח אופטימליים

כאמור חשיבה מחוץ לקופסה היא המפתח להצלחה ואכן סוג חשיבה זה פותח דלת לעולם שלם של אפשרויות ביטוחיות. בקבוצת כנען, חשיבה יצירתית הובילה לכך שכיום החברה פועלת באופן עצמאי ואינה "כבולה" לאף חברת ביטוח ספציפית. החברה משתפת פעולה עם כל חברות הביטוח אשר פועלות במשק הישראלי. כתוצאה מכך, יכולה לשים את האינטרסים שלכם בראש סדר העדיפויות שלה ולמצוא עבורכם את פוליסת הביטוח הנכונה והמתאימה ביותר לצרכים שלכם, הן מבחינת המבנה שלה והן מבחינת דמי הניהול אותם עליכם לשלם.

ככה זה נראה במספרים

טיבם של שירותים נמדדים על פי מספר הלקוחות המרוצים. חברה מקצועית יודעת שאם תודעת השירות שלה תהיה מיטבית והיא תעשה כל שביכולתה כדי לתת מענה אמיתי וקולע ללקוח, כך הלקוח יהיה הרבה יותר מרוצה, יפנה אליה שוב בעת הצורך ואף ימליץ עליה לאחרים. כאשר רוצים למדוד את איכות השירות שמספקת כנען, אי אפשר להתעלם מכך שבמהלך 50 שנות פעילות החברה הייתה שותפה ל- 125,320 ביטוחים ושיתפה פעולה בהצלחה עם 29,500 לקוחות. המספרים מדברים בעד עצמם ובין לקוחות החברה ניתן למנות עשרות חברות ועסקים מובילים במשק הישראלי.

אם ברצונכם לברר פרטים נוספים על ביטוח, במסגרת תחומי התמחותה של קבוצת כנען מומלץ ליצור קשר ולתאם פגישה אישית.

 

קרדיט תמונה: https://pixabay.com/en/health-care-medicine-healthy-2082630/

 

 

 

Related Post

גינה. בית. חיים

Posted by - 10 ביוני 2018 0
בעשור האחרון משהו השתנה בתמונת הנוף הישראלית; הגבולות מטשטשים ונדמה כי הבית יוצא החוצה והגינה מצדה פורצת את גבולות הפנים.…

איך בוחרים מלגזות דיזל?

Posted by - 30 במאי 2021 0
כשהגיע הרגע לבחור מלגזת דיזל למחסן קשה שלא להרגיש אבודים. מלגזה מתאימה יכולה לשפר פלאים את תפוקת המחסן, בעוד מלגזה…

מכוון הכי גבוה שאפשר

Posted by - 6 במאי 2019 0
הוא הגיע לעולם הפוליטיקה במקרה והפך תוך זמן קצר לאחד מחברי המועצה הפעלתנים והמוערכים ביותר; יו"ר דירקטוריון ח.ל.ת, חבר המועצה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות