קבוצת איציק תשובה תקים פרויקט מגורים, מסחר ותעסוקה בשכונת נוף השרון בנתניה בהשקעה של כמיליארד שקל

6 0

הפרויקט יכלול כ-300 יחידות דיור ב-3 מגדלים בני 30 קומות כל אחד, שטחי תעסוקה ומסחר ו-4 קומות של חניה תת קרקעית

קבוצת איציק תשובה חתמה על עסקת קומבינציה לצורך הקמת פרויקט מגורים בעירוב שימושים בשכונת נוף השרון בנתניה, שיכלול בין היתר כ-300 יחידות דיור ב-3 מגדלים בני 30 קומות כל אחד, כמו גם שטחי תעסוקה ומסחר ו-4 מפלסי חניון של חניה תת קרקעית. הקבוצה חתמה על הסכם קומבינציה עם בעלי הקרקע וחלקה בשטח יהיה 62%, ובעלי הקרקע 38%. היקפו הכספי של הפרויקט מוערך בכמיליארד שקל. את בעלי הקרקע ייצג משרד עו"ד גוגיג ואת קבוצת איציק תשובה ייצג משרד גולן.

לדברי ויקטור חביב, מנכ"ל קבוצת איציק תשובה, "העיר נתניה עוברת בשנים האחרונות תנופת בנייה ופיתוח משמעותית בעידוד העירייה, הכוללת הקמה ופיתוח של שכונות חדשות, אזורי מסחר ותעסוקה, תשתיות ועוד. קבוצת איציק תשובה רואה בפרויקט כצעד נוסף לשיפור פני העיר, תוך מתן דגש על סטנדרט גבוה ואיכות חיים גבוהה. הפרויקט בשכונת נוף השרון יציע חווית מגורים עירונית, בשילוב עם טבע אל מול השטחים הירוקים, נגישות תחבורתית גבוהה ופתרון לכל צרכי היומיום".

שכונת נוף השרון היא אחת מהשכונות החדשות המתפתחות בעיר נתניה בשנים האחרונות, לצד עיר ימים, אגמים וקריית השרון שנבנו בעשורים האחרונים. השכונה ממוקמת בצידו המערבי של גשר האר"י המקביל לשכונת קריית השרון, והיא נבנית בהשקעה עצומה של הרשות המקומית. פיתוח השכונה ע"י עיריית נתניה באמצעות ח.ל.ת – החברה לפיתוח נתניה ותאגיד המים "מי נתניה", כולל עבודות תשתית נרחבות של מדרכות וכבישים, מים, ביוב וניקוז, תאורה, תקשורת ושאר פיתוח סביבתי.

הפרויקט יוקם  בסמוך לריאות ירוקות בדמות פארקים ושטחים פתוחים. חוף הים במרחק דקות נסיעה. כמו כן, בסמוך לפרויקט צפויים להיבנות מוסדות חינוך וציבור, מתחמי בילוי ופתרונות תחבורה, גנים ציבוריים רבים, מרכז מסחרי ומרכז קהילתי חדש.

קבוצת איציק תשובה פעילה בעיר נתניה עם פרויקטים מגוונים, ביניהם: פרויקט החלוצים שאוכלס לאחרונה, הכולל משרדים ומסחר; פרויקט מטרופולין, הנבנה בימים אלה באזור התעשייה פולג, ויכלול משרדים ומסחר; וכן פרויקטים עתידיים כמו חידוש מתחם השוק וקולנוע שרון. 

Related Post

מעוף לבעלי העסקים יוצאי אתיופיה

Posted by - 11 ביולי 2018 0
משרד הכלכלה והתעשייה והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, באמצעות 'מעוף' סניף נתניה וצפון השרון, מזמינים לכנס "בעלי עסקים ויזמים יוצאי אתיופיה",…

אחדותנו אייכה?

Posted by - 14 במרץ 2023 0
טור אישי מאת טלי מולנר, יו״ר האופוזיציה עם ישראל ידע מלחמות, עם ישראל ידע אסונות, עם ישראל ידע ימים קשים…

פינוי-בינוי

Posted by - 3 באוגוסט 2021 0
פינוי בינוי הוא תהליך במסגרת התחדשות עירונית שבו הורסים בניינים ישנים ומפנים את הדיירים למשכן חלופי, ובונים במקומם בניינים חדשים…
כלי נגישות