צריכים מזרן חדש? איזה פרמטרים חשוב לבדוק לפני שבוחרים

6 0

צריכים מזרן חדש? השקיעו במזרן איכותי שיהפוך למקום המפלט המפנק שלכם מדי לילה, ולפעמים גם בזמן השנ"צ. עם זאת, מכיוון שהמזרן עתיד לשמש אתכם לפחות לעשור הקרוב, כמו בכל מערכת יחסים ארוכת טווח, חשוב לבדוק את השטח ולתכנן את ההשקעה בקפידה, כדי שתוכלו לישון טוב בלילה, תרתי משמע.

לכן אם החלטתם שהגיע הזמן להשתדרג או להתפנק, קחו בחשבון את הפרמטרים הבאים:

התקציב שלכם

מזרנים נעים בטווח רחב של מחירים, חשוב להגדיר את התקציב שלכם לפני שאתם קונים מזרן חדש. הגדרת תקציב גם תעזור לכם לסנן את האפשרויות שלכם טוב יותר. קחו את הזמן לעשות סקר שוק, להשוות מחירים ולקבל אומדן לגבי ההיצע בשוק, קל וחומר לגבי המחירים. סקר שוק ייתן לכם תובנה לגבי התכונות ורמות האיכות המצופות בנקודת המחיר הנ"ל.

דרגת הקשיחות המועדפת עליכם

אנשים מסוימים עשויים לאהוב מזרן קשיח יותר כדי לזכות ליותר תמיכה, בעוד שאחרים יעדיפו לשקוע בתוך המזרן שלהם דווקא. יחד עם זאת, לדרגת הקשיחות יש משמעות ותפקידה לתת לכם הרבה יותר מאשר נוחות. ישנם הבדלים בין מזרנים רכים לנוקשים, מה גם שהבחירה אינה תלויה רק בהעדפות אישיות אלא גם בתנוחת השינה שלכם. לכל תנוחת שינה מתאימה דרגת קשיחות אחרת, לכן הבחירה צריכה להיות אישית.

מזרנים רכים חובקים את קימורי הגוף ולכן הם יהיו מושלמים עבור כל מי שישן על הצד. מזרנים בדרגת רכות בינונית יהיו מושלמים עבור כל מי שישן על הגב. ולבסוף, מזרנים קשיחים יספקו תמיכה מושלמת עבור כל מי שמעדיף לישון על הבטן.

סוג והרכב המזרן

זהו אחד הגורמים המשפיעים ביותר על חוויית המשתמש, וכאן הכוונה היא לחומרי הגלם, הטכנולוגיות והתהליכים ההנדסיים ששימשו להרכבת המזרן. עליכם לקחת את הזמן ולבדוק היטב את הפרטנר החדש לשנת הלילה שלכם, שכן לסוג המזרן ולהרכב החומרים יש את הכוח להשפיע על מידת העמידות ועל הנוחות הכללית.

המזרנים של היום מאוד שונים בהרכבם, ישנם כאלו שכוללים קפיצים פנימיים מסוגים שונים, אחרים מיוצרים מחומרים אחרים כמו לטקס, קצף זיכרון, ספוג ועוד. הסוגים השונים של חומרים וטכנולוגיות משפיעים גם על המחיר, לכן זו סוגיה שכדאי להקדיש זמן ומאמץ לבחון. טכנולוגיות נוספות שעשויות להיות משולבות במזרן ואולי תעדיפו הן תכונות אנטי בקטריאליות או וויסות חום, שיעזרו לכם לישון בנוחות גדולה יותר ועוד.

משתנים נוספים שיש לקחת בחשבון

ולבסוף עליכם להחליט מה מידת המזרן שאתם צריכים, אולי תרצו להשתדרג גם מבחינת גודל, או שקניתם מסגרת מיטה חדשה ואתם זקוקים למזרן מתאים, והכל תוך שאתם לוקחים בחשבון את סידורי השינה שלכם (ישנים עם ילדים, עובדים מהמיטה, יש לכם חיות מחמד וכדומה) ואת שיטת הקניה המועדפת עליכם – בחנות פיזית או אונליין.

במנדלבוים מזרנים תוכלו למצוא את המזרן המושלם בשבילכם. מנדלבוים זו חברה מקצועית ומוכרת אשר מציעה לכם סוגים שונים של מזרני איכות בטווח רחב של מחירים ובהתאמה מלאה לצרכים שלכם.

קרדיט תמונה: pixabay

Related Post

החלה שנת פעילות של איגי חדרה

Posted by - 17 בנובמבר 2019 0
קבוצת איגי (ארגון נוער גאה) פותחת שנת פעילות רביעית בחדרה, להעצמת בני הנוער, להעלות את תחושת השייכות ולפתח מנהיגות צעירה…

הצבע שמכניס הרבה אופטימיות..

Posted by - 4 באוקטובר 2020 0
חודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד צובע את העולם בורוד. הצבע המתקתק, על גווניו השונים, מסמל את הטוב האופטימיות שבעולם- שכולנו…

תשעים שנים בערב אחד

Posted by - 11 ביולי 2018 0
החוויות, הזיכרונות, ימי התום וימי הצנע: אלפים השתתפו בערב שהוקדש לסיפורי נתניה בניצוחו של יוסי אלפי האלוף במיל' שלמה ענבר,…
כלי נגישות