צעירים ומטיילים

7 0

קהילת "מִשְפַּחטִיוּלִי", מיזם טיולי המשפחות של מרכז הצעירים העירוני "טורבינה", ממשיכה להתרחב וליהנות מפעילויות לכל המשפחה.

מיזם טיולי משפחות, "מִשְפַּחטִיוּלִי", של מרכז הצעירים העירוני "טורבינה" ממשיך לצמוח ולהתרחב.

בשבת האחרונה ניצלו חברי קהילת "מִשְפַּחטִיוּלִי", משפחות צעירות מחדרה, את השמש האביבית ויצאו לטיול ברמת הנדיב ליהנות מפריחה מרהיבה ומזג אוויר מושלם לטיול בחיק הטבע.

הרעיון מאחורי מיזם "משפחטיולי" הוא לצאת לטיולים חברתיים במגוון מסלולים בעיר ומחוצה לה וליהנות גם מהטבע וגם מהחברה, באווירה ספונטנית ולא מחייבת. מדובר ביוזמה של צעירים מחדרה, הפועלים במרכז הצעירים העירוני במסגרת תוכנית "תופסים כיוון" המיועד לאקדמאים.

תוכנית "תופסים כיוון" פועלת בשותפות בין מרכז הצעירים "טורבינה", הפועל במסגרת "פנאי העיר", ועמותה של יוצאי היחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין (עמי"ט), ונועדה לקדם צעירים מצטיינים אשר למדו באקדמיה, ולסייע להם להשתלב בעולם העבודה ולמצוא משרה שתממש את הכישורים, הפוטנציאל והשאיפות.

ההיענות של משפחות צעירות מחדרה יצרה קהילת מטיילים שפגשת אחת לחודש לטיול של שבת בבוקר בחדרה וסביבתה, ונהנית מחוויית הטיול ומפעילויות לכל המשפחה. בין היתר טיילו בחוות חפציבה, בנחל חדרה ובמצפה הכרישים בשפך הנחל, ולאחרונה כאמור גם ברמת הנדיב.

הבוקר נפתח בפיקניק מהנה במדשאות פארק הנדיב ובמשחק במתקני הפארק. לאחר מכן יצאה הקהילה למסלול מעגלי ברמת הנדיב, עם רמת קושי אשר תואמת את גילאי הילדים (עד גיל 8). המסלול כלל נוף מרהיב של הרים ירוקים, מדשאות ענק, נוף פסטורלי, יערות, שבילים קסומים ושרידי עתיקות.

את המסלול הדריך מורה הדרך החדרתי ערן חתוכה, הפעיל במרכז הצעירים העירוני, שריתק בסיפוריו את הקבוצה והפעיל את הילדים וההורים כאחד.

במרכז הצעירים העירוני מזמינים חדרתיים צעירים, הורים לילדים עד גיל 8, שוחרי טבע האוהבים לטייל ביחד, להצטרף לקהילת "משפחטיולי". אפשר לשלוח הודעת ווטסאפ לרכזת מעורבות חברתית במרכז הצעירים, דורית גלעם אבן חן: 0524784776 ולהישאר מעודכנים.

 

 

 

Related Post

מיזם משותף לאיתור נעדרים

Posted by - 19 בינואר 2020 0
שיתוף פעולה בין עיריית חדרה למיזם חברתי-טכנולוגי המבוסס על טכנולוגיית זיהוי פנים ונועד לאתר נעדרים עם דגש לילדים, קשישים ואנשים…

אותות הוקרה ליקירי העיר 2018

Posted by - 13 ביוני 2018 0
במסגרת אירועי ה-70 למדינת ישראל התקיים טקס מרגש להענקת אותות ליקירי העיר, וכן אות הוקרה מיוחד על מפעל חיים.  במסגרת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות