צמחיה מלאכותית לחללים מסחריים

7 0

מרכז מסחרי הוא בדרך כלל למטרות עסקים, שופינג, מקומות משרדים, מקומות בילוי ועוד. וכפי שדאגנו לכל עיצוב הפנים וארכיטקטורה של פנים המבנה כך גם צריך לדאוג לחוץ המבנה. מדשאות יפות, עיצוב ואדריכלות נוף מהממים כדי לקבל תמונה מושלמת. נכון להיום עיצוב חללים מסחריים מתבצע בעיקר על ידי צמחיה מלאכותית בגלל הוצאות האחזקה והבלאי. אחד הדברים המושכים ביותר את העין הוא הצבע הירוק ולכן כדאי לעצב כמה שיותר שטח נוף בצמחיה מלאכותית ודשא סינטטי. גם עיצוב הפנים של המקום צריך להשתלב בכל הצבעים וכדאי מאוד להניח צמחים מלאכותיים גם בתוך הפנים של המבנים ולא להזניח ולהשאיר ריק.

למה כדאי להשקיע במרכז המסחרי שלכם בצמחייה מלאכותית?

  • משפיע על חווית הקניה: אנשים אוהבים להסתובב בקומות נעימים, אוהבים לאכול במקומות נקיים ואוהבים לבזבז כסף במקומות עושים להם טוב. ככל שחווית הקנייה תהיה יותר נעימה כך אנשים ישהו יותר במקום המסחרי אם זה קניון או ביג או כל מרכז מסחרי אחר, יהנו יותר, יבזבזו יותר וכך אתם תגדלו ותצמחו.
  • המקום שלכם יהיה חי: ככל שיהיה יותר צבע ירוק במקום שלכם, בין אם זה קניון או חנות, כך המקום יראה חי גם אם אין בפנים אנשים. אל תשכחו שאת הצבעים הטבעיים כולם זוכרים, ויודעים להבדיל בין מקום "חי" למקום "מת" או בשפה שלנו שומם מאנשים.
  • תרגישו כמו בבית: בבית יש לכם גינה? בתוך הבית שתלתם או הנחתם צמחים? אז למה שבעבודה שלכם, שבה אתם נמצאים מרבית הזמן, לא יהיו צמחייה וצבעים ירוקים? אל תפחדו להשקיע כמה שקלים לטובת זה, צבע ירוק עושה טוב לנשמה וכיף לעיניים!

איך לבחור צמחייה מלאכותית?

בבחירת צמחייה מלאכותית כדאי לשים לב לכמה דברים ודגשים:

  • כדים בגובה הנכון – שימו לב שהכדים צריכים להיות בגובה מסוים, גובה מותניים בדרך כלל. לא נמוכים מדיי ולא גבוהים מדיי. אנשים צריכים להרגיש שזה חלק מהנוף שלכם ולא משהו שמנותק מהסביבה בגלל הגודל האגרסיבי שלו.
  • עמיד לשמש – אם החלטתם להניח צמחיה בכניסה לבניין שימו לב שהיא עמידה לשמש ולא מקבלת גוונים שונים בגלל קרני השמש החזקות.
  • צבע הצמחים – אם הזמנתם צמחיה מלאכותית וראיתם שהצבעים לא נראים טבעיים כנראה שהיא יותר מדי מלאכותית. כל העניין בצמחייה מלאכותית שלא יהיו לה הוצאות שוטפות של אחזקה. אך בהקשר לצבעים – היא צריכה להיות מאוד דומה לצבעי הטבע ולגוונים של צמחייה חיה.

לסיכום, אל תתפשרו על חווית היום יום שלכם. תרגישו בעבודה כמו שאתם מרגישים בבית ותתנו ללקוחות שלכם להרגיש שהמקום חי ונושם.

בחסות: Https://www.dira-deal.co.il

 

Related Post

מה בכפר יונה: מיוחדים בשרון

Posted by - 1 ביוני 2022 0
"מיוחדים בשרון" הם הורים לילדות ולילדים עם צרכים מיוחדים מאזור השרון, המשתפים פעולה עם הרשויות המקומיות באזור, כדי ליצור לילדות…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות