פראמדיק מד"א דוראל ארזואן מבאר שבע מסכם חודשיים של עבודה בלתי פוסקת בחזית המאבק בנגיף הקורונה

9 0

עם תחילת משבר הקורונה בישראל לפני כחודשיים, היה פראמדיק מד"א דוראל ארזואן מראשוני הדוגמים בארץ. דוראל (32), נשוי ואב לשלושה ילדים קטנים בני 3, שנתיים ושנה, עבר הכשרה במד"א לביצוע הדגימות, ומיד החל להגיע לבתיהם של מטופלים באזור באר שבע והסביבה. כמה ימים לאחר מכן, עלה הצורך להכשרת דוגמים רבים נוספים, ודוראל, כפראמדיק מנוסה במד"א, גויס למשימה והכשיר עשרות חובשים ופראמדיקים.

"מההתחלה הרגשתי שאני צועד בשבילים חדשים ולוקח חלק בפעילות שטרם נראתה כמותה, מה שיצר תחושת אתגר ולצידו אחריות גדולה", סיפר דוראל, "האתגר היה כפול כי נאלצתי להשאיר את אשתי לבדה בבית עם שלושת ילדנו הקטנים, כשהיא במקביל ממשיכה לעבוד כרואת חשבון מהבית. הייתי עובד יותר מ-12 שעות ביממה, אבל אשתי ידעה עד כמה חשוב מה שאני עושה, בימים אלה במיוחד, ואפשרה לי לפעול בראש שקט".

שבועיים לאחר מכן, דוראל לקח חלק בהקמת מתחם "היבדק וסע" בבאר שבע, ועם תחילת פעילותו המבצעית דוראל קיבל לידיו את ניהול המתחם.

"בימים הראשונים לפעילות המתחם, עבדנו ממש בטירוף", שחזר דוראל, "המתחם נפתח כל יום ב-9:00 בבוקר ונסגר ב-23:00 בלילה, כשגם בשעות הלילה המאוחרות ולפנות בוקר פעלנו רבות בכל הקשור להיערכויות, שיפור התהליכים והכשרת עובדים חדשים. דגמנו מאות אזרחים בכל יום, והכל תוך שמירה על בטיחות הצוותים והנבדקים. עבדנו 7\24 בשיתוף פעולה עם צה"ל, משטרת ישראל, כבאות והצלה, סטודנטים לרפואה מאוניברסיטת בן גוריון, סדרנים וגורמים שונים נוספים. האתגר היה גדול ואני אשקר אם אגיד שלא היו קשיים בדרך, אבל תחושת השליחות ליוותה את כולנו ונתנה לנו כוחות להמשיך במלוא המקצועיות והמסירות".

בתמונה הראשית: פראמדיק מדא דוראל ארזואן, באדיבות מד"א

Related Post

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 17 בינואר 2018 0
לאן נעלמה מכבי נתניה המפחידה? * בקושי תיקו ביתי 2:2 מול קבוצת התחתית מאשדוד * שריקות בוז נשמעו בסיום *…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 16 ביולי 2020 0
לנוכח משבר הקורונה העולמי, בתוספת המשבר הכלכלי הצפוי למכבי נתניה עם הודעתו של הבעלים על עזיבה עוד לפני משבר הקורונה,…

שפיץ מהיציע עם אפי ישראל

Posted by - 3 בדצמבר 2020 0
לאחר התבוסה באשדוד, עלתה מכבי נתניה למשחק מול המוליכה קרית שמונה וזה נגמר ב-0:0 מאכזב, האם התנופה ממחזורי הפתיחה נעצרה?…

שפיץ מהיציע / אפי ישראל

Posted by - 11 באפריל 2018 0
תיקו 1:1 מול הפועל חיפה וכנראה שנתניה תגיע לאירופה רק דרך משרד נסיעות… ו ו סגל חייב להשאיר את סבע…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות