פעם שלישית גלידה- ב2.3 בוחרים ומבלים במול החוף וילג'

8 0

בשבוע הבא כולנו נצא לבחור בפעם השלישית השנה את ממשלת ישראל הבאה. יום החופש הלאומי הוא חלק בלתי נפרד מיום הבחירות והפך בשנה האחרונה למסורת- לאחר שהולכים להצביע בקלפיות במטרה להשפיע, יוצאים לבלות בין מגוון האירועים השונים עם הילדים, לאכול במסעדה טובה, עושים שופינג בהנחות משמעותיות ובעיקר מנצלים את היום כדי לבלות יחד.

במתחם "מול החוף וילג'" הממוקם על כביש החוף באזור חדרה, החליטו להתייחס ליום הבחירות ברצינות בכל הנוגע לאטרקציות לכל המשפחה:

הרכב גובהטרון הכולל מוזיקאים לצד שחקנים, קומיקאים, להטוטנים, הולכים על קביים וליצנים יפעילו את הקהל ברחבי המתחם בין השעות 11:00-16:00.

בריכת הגלישה הייחודית של מתחם "מול החוף וילג'", הגדולה ביותר בארץ שתיפתח לסשנים של גלישת גלים לאורך כל היום כך שלא צריך לחשוב פעמיים ולבדוק את מצב הגלים בים ביום החופש הקרוב..

גם מתחם "ההחלהקרח וילג'" הצמוד שמושק בימים אלה יפתח עבורכם! מדובר במתחם ההחלקה על קרח הראשון באזור שיכול להכיל כ30 מבקרים ומאפשר לחלוק עם חברים ומשפחה את חוויית  האקסטרים שבהחלקה על הקרח.

ההחלקה על הקרח מיועדת לכל הגילאים,  החל מגיל  3 ומותאם עבור מחליקים מתחילים ועד מומחים בהחלקה על הקרח. בכניסה למתחם, המבקרים מקבלים זוג מחליקים מקצועי ומותאם למשטח הייחודי לשימושם. לבילוי במשטח ההחלקה החדש ניתן להגיע כיחיד, משפחה, בקבוצות ואפילו לערוך חגיגות ימי הולדת, ימי גיבוש לחברה, מסיבות כיתה וכל אירוע שתחשבו עליו!

מתחם הקארטינג יחכה לכם לסיבוב מהיר ומתחם הגימבורי יהיה פתוח כל היום לקטנטנים במחירים נוחים ואווירה שמחה.

ואם כל זה לא מספיק אז רשת "סופר פארם" בחרה ב"מול החוף וילג'" להשקה בלעדית של הבושם החדש של המותג הבילאומי JADE ותעניק מתנות למתעניינים!

בנוסף, יחכו לכם דוכני אינסטבלוק ייחודי עם הטבות, קליעת צמות צבעוניות, תחפושות ותכשיטים במחירים חד פעמיים!

קרדיט יקיר מלכה

Related Post

עוד כיתות 

Posted by - 7 בפברואר 2023 0
בפגישת עבודה עם פארס טוויל, מי שהתמנה לאחרונה כמנהל מנהל הפיתוח במשרד החינוך ועם צוות משרדו ביקשה ראש העירייה, מרים פיירברג-איכר, במסגרת…

לימודי הנדסאי סאונד

Posted by - 25 ביוני 2023 0
לימודי הנדסת קול (סאונד) נועדו להכשיר את הסטודנטים והסטודנטיות לתפקידי מפתח בתעשיית הסאונד, הן בפן הטכנולוגי והן בפן האמנותי. בוגרי…

טוף לגינה

Posted by - 3 ביולי 2023 0
יש לכם גינה יפה וחשוב לכם שהיא תהיה חלק מהבית? לאחרונה ברור לכם שבכל זאת משהו בה חסר ואתם תוהים…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות