פסטיבל כוכבי הילדים- מופעים ופעילויות מידי יום כל היום – כניסה חופשית

1 0

בחנוכה הקרוב הילדים שלנו הולכים לשיר, לצחוק ולרקוד – עם הכוכבים הכי גדולים! חופשת החג הארוכה מפנה לילדים זמן פנוי שאותו הם יוכלו למלא בכיף עם מופעים ופעילויות מדי יום ללא עלות, מה בתוכנית? כוכבי רשת בולטים, סטנדאפיסטים מערוץ הילדים ולהקת הקצב 'טררם' שתקפיץ את כולם.

במהלך חופשת חג החנוכה, בין התאריכים 4-6 בדצמבר, קניון עיר ימים יקיים שלושה ימים של חגיגה משפחתית, הכוללים מופע מתחלף וסדנת יצירה ברוח החג , שבמהלכה המשפחות והילדים יצרו חנוכיות, סביבונים ועוד.

מדי יום בשעה 17:30, יתקיים מופע אחר, שיבטיח להעסיק את הילדים במהלך החג במופעים חינמיים, מבלי להתפשר על האיכות. 

כוכבי הילדים בחנוכה בעיר ימים בחינם צילום יחצ

כוכבי ערוץ הילדים ב:04/12 – עופר ומאור נחשבים לצמד הקומי החם של השנה, כוכבי ערוץ הילדים והצחוקייה, יגישו מופע סטנדאפ ומערכונים מושקע, קצבי ומצחיק בטירוף שישלב את מיטב הדמויות, המערכונים והשירים האהובים מתוך תכניות הטלוויזיה והרשת בהן השתתפו. בנוסף, המופע יכלול גם מערכון אלתור ייחודי בשיתוף הקהל. המופע באורך של כ-45 דקות.

הצמד המוזיקלי ב: 05/12 – עם מעל 150,000 מנויים לערוץ היוטיוב ולמעלה מ-31 מיליון (!) צפיות, כוכבי הרשת והצמד המוזיקלי בן זיני וטיילור מלכוב, שהופיעו בכל רחבי הארץ בקיץ האחרון, מגיעים למופע מוזיקלי מלווה ברקדניות עם הלהיטים הגדולים של הצמד, ביניהם: "מיינימור", "היי טיי" ו-"טיי". אורך המופע הוא 35 דקות והוא כולל אפילו מפגש מעריצים וזמן סלפי!

להקת הקצב טררם ב: 06/12 – להקת טררם המופיעה כבר 20 שנה, במופע ייחודי לחנוכה לכל המשפחה,  כוללת קבוצת אומנים ישראלית רב תחומית המשלבת תיפוף בסגנונות שונים, ריקוד ותנועה אנרגטיים. המקצבים מנוגנים על תופים שונים, חביות, כלי מטבח, כלי עבודה ואפילו כוללים תיפוף על הגוף. מופע אינטראקטיבי שמשלב מגוון סגנונות מוסיקליים ומשתף את הקהל בחגיגה.

קניון עיר ימים –נתניה -כניסה חופשית

 11:00 – 15:00 מתחם יצירה ברוח החג 

ומופע מתחלף בשעה 17:30: בן וטיילור! טררם! עופר ומאור.

 עופר ומאור

https://www.youtube.com/channel/UCooxu4JSfzQ1s-wyXHCRQFw 

טררם

https://youtu.be/ILEZVH4AU3U  

בן וטיילור

https://www.youtube.com/watch?v=NT16aG9zmK0

Related Post

ט"ו בשבט, נוטעים את המחר

Posted by - ינואר 7, 2024 0
לחגוג את חג האילנות בסימן התחדשות וצמיחה בפארקים ובגני קק"ל *בשל המצב הביטחוני יתכנו שינויים באירועים לכן כדאי לעקוב אחר…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות