פסטיבלים בקניון

9 0

אלפי ילדים והוריהם צפויים לחגוג מדי שבוע בעיר הפסטיבלים שהוקמה במיוחד בקניון עיר ימים.

חודשיים של זמן פנוי עם הילדים בחופש הגדול הם תקופה לא קצרה, יש שיאמרו אפילו ארוכה מדי, והחיפוש אחר פעילויות להעסיק אותם במהלך חופשת הקיץ עלול להיות מתיש ויקר, במיוחד כשצריך לגוון כל הזמן בפעילויות כדי שהילד לא ישתעמם.

תשובה מצוינת לדילמה זו תוכלו למצוא בקניון עיר ימים בנתניה שיפתח בקונספט ייחודי של עיר הפסטיבלים – פסטיבל קיצי מתחלף מדי שבוע, בימים שני-רביעי בין התאריכים 29.7-21.8. כל פסטיבל יוקדש לפעילות אחרת בתחום שילדים אוהבים – מגיבורי על, דרך דמויות הילדים האהובות ועד מותג פליימוביל וספרי הילדים הקלאסיים – והכל ללא תשלום.

בפסטיבל הראשון, שיתקיים בין ה-29-31.7, יגיעו גיבורי העל האהובים – באטמן, סופרמן וכמובן וונדר-וומן שלנו לפסטיבל "ליגת הצדק".  במתחם וונדר-וומן וסופרמן- הילדים ייהנו מהכנת צמידי כוח של גיבורת העל ומובייל חלומי לחדר של סופרמן, במתחם באטמן- הילדים יכינו גלימות ומסכות של באטמן ויהפכו לגיבורי על ובמסלול מכשולים – הילדים יעברו מסלול הכשרה לגיבורי על שבסופו יקבלו תעודת גיבור על מתחיל. בנוסף תהיה בפסטיבל פינת איפור ברוח הדמויות האהובות. מקניון עיר ימים נמסר, כי בכל שבוע עד סוף אוגוסט יתקיימו פסטיבלים בעלי אופי שונה בכל שבוע מחדש. כל פסטיבל יתקיים בימי שני – רביעי. בין השעות 11:00-14:00 ו 16:00-19:00. הכניסה חופשית.

 

 

 

Related Post

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות