פטריות החימום שיעזרו לכם להתחמם

6 0

אין ספק שהחורף הישראלי כבר הגיע לביקור, ושוב עולה הבעיה: כיצד נקבע אירועים שכל כך קר בחוץ? כיצד נוכל לשמור על האורחים שלנו יבשים וחמימים ולדאוג שייהנו באירוע המשמח שלנו?
בעזרת חברת סאונדשיין, תוכלו להשכיר את הציוד הטוב והאיכותי ביותר והם כבר ידאגו לספק לכם את פתרונות החימום הנוחים והיעילים ביותר לאירועים שלכם.

פטריות חימום? מה זה?
פטריות חימום הם סוג של תנורי חימום שפועלים על גז ולא צריכים חיבור חשמלי. פטריית חימום אחת מחממת מרחב של 15 מ”ר – אם שטח הגינה שלכם בה תקיימו את האירוע הוא 100 מ”ר, תצטרכו להשכיר 4 פטריות חימום כדי שלכל האורחים שלכם יהיה חם ונעים.
ואיך הן מחממות כל כך? בכל פטריית חימום יש אש פנימית שיוצרת חום גבוה, והיא פולטת אוויר חם לאותם אנשים שנמצאים בקרבת המקום. כאשר פטריות החימום מפוזרות באירוע, אין אורח אחד שיתלונן שקר לו.
פטריות חימום להשכרה מכילות בלון גז של 12 ק”ג אשר יספיק לכם מעל ל10 שעות של הפעלה. אם תציינו כי האירוע שלכם יהיה מעל 10 שעות, תוכלו לקבל בלוני גז להפעלה יותר ממושכת.

וכמה יעלה לי להשכיר פטריות חימום?
השכרת ציוד לאירועים יכול להשתנות מאוד מבחינת המחירים – אצלינו בחברת סאונדשיין תקבלו את המחירים הנוחים ביותר לכל כיס ואת המוצרים האיכותיים ביותר – בהבטחה.
עלות השכרה של פטריית חימום יחידה נעה בין 240 שקלים ל400 שקלים. כמובן שאם תקיימו אירוע רב משתתפים תצטרכו יותר מפטריית חימום אחת – לנו יש חבילות השכרה מגוונות ונוחות לכל כיס. ככל שתשכירו יותר פטריות חימום – כך עלות של פטריית חימום אחת בודדה תהיה יותר זולה. קיימות חבילות שונות, כשהקטנה ביותר מכילה בתוכה שתיים או שלוש פטריות חימום והגדולה 10-15 פטריות חימום.
כמובן שאת כל חישובי הכמויות לא תצטרכו לעשות לבד, נותני השירות של החברה שלנו יעזרו לכם לחשב את כמות המשתתפים באירוע שלכם, ואת שטח האירוע ויחד נגיע למספר הנכון ביותר עבורכם שישמרו על החום של כל אורח. אם האירוע שלכם מתקיים ביום גשום, לא נרצה שהאורחים שלכם יירטבו. לשם כך נוכל להמליץ לכם על השכרת אוהלים שישמרו על האורחים שלכם יבשים ומרוכזים באירוע המרגש ולא בחליפה הרטובה שלהם.

לבטל אירועים זה כל כך שנה שעברה
השנה אנחנו רוצים לדאוג שכל מי שרוצה לקיים את האירוע שלו באמת יוכל. אנחנו יודעים שמזג האוויר בחוץ מזמן רצון להתכרבל בתוך שמיכה,אבל בזכות פטריות החימום והאוהלים המקורים נוכל לקיים חתונות, בריתות ואפילו את יום ההולדת השמונים של סבא.אירועים שמתקיימים בחוץ הם מדהימים מהרבה בחינות: בדרך כלל הם יהיו יותר זולים ולא תצטרכו לשלם על אולם יקר שלפעמים אפילו מיותר לחגיגות של האירוע שלכם. באירוע בחוץ תוכלו להזמין יותר אנשים שישמחו יחד איתכם ובואו נודה בזה, לאירועים שמתקיימים בחוץ יש איזשהו קסם אחר, תחת כיפת השמיים ובין הכוכבים המאירים. מזג האוויר שמתחלף הוא כבר לא בעיה בשבילנו. יש לנו את פתרונות החימום החכמים והטובים ביותר כדי לספק את התנאים המקסימליים לאירועים שלכם.את האירועים תוכלו לקיים בגן אירועים או בחצר הבית הפרטית שלכם – פטריות החימום שלנו מתאימות ונגישות לכל מקום, בזכות הפעלתן על ידי גז ולא חשמל.

בואו להתייעץ יחד איתנו
אנחנו יכולים להבטיח לכם שנותני השירות שלנו הם הכי מקצועיים ונחמדים שאפשר. בעזרתם תוכלו לבנות את האירוע הכי מושלם ולהתייעץ איתם על כל דבר שעולה לכם. אל תתביישו לפנות אליהם – אפילו המחשבה הכי קטנה שתעלה אצלכם, נותני השירות ישמחו להקשיב ולעזור לכם עם הכל.
החברה שלנו תנחה אתכם בשימוש הנכון במוצרים אותם החלטתם להשכיר וכמובן יגיעו לאירוע שלכם יחד עם הציוד אותו בחרתם, ירכיבו לכם אותו ויסבירו לכם כיצד לתפעל אותו במהלך האירוע שלכם. בסוף האירוע נגיע לפרק את הציוד וניקח אותו בחזרה אלינו – שום דאגה מהצד שלכם, אנחנו נדאג לכל העניין.
אנחנו מקווים שהאירוע שלכם יהיה חמים ונעים בעזרת פתרונות החימום המגוונים שלנו, אלפי אנשים בישראל כבר נהנים מהשכרת הציוד שלנו לאירועים שלהם ובואו נגיד שלכל אירוע שלהם גם אנחנו תמיד מוזמנים.
קרדיט תמונה: 123rf

Related Post

Accessibility