פותחים שנה בתנופה בבית "יראנו ניסים"

10 0

לאחר יותר משני עשורים של פעילות שנוגעת מדי שנה בעשרות אלפי אנשים, מתכוננים במרכז לקפיצת המדרגה הבאה | כל הפרטים על פרויקט שכולו תורה ואחדות ישראל

את בית "יראנו ניסים" אין כמעט נתנייתי שלא מכיר. בני נוער ואנשי עסקים, נשים וגברים, לומדי תורה וכלל עמך ישראל – כולם מוצאים את הפינה המיוחדת שלהם במרכז הגדול. מה שהחל לפני יותר מ-20 שנה בשיעורי תורה קטנים שמסר הרב רפאל רובין שליט"א הפך למעצמה של עשייה.

כיום, בית יראנו ניסים הוא "ה"מקום לכל מי שרוצה להתחבר לשורשים. הלב הענק שפתוח בפני כל אדם, בלי להביט על הרקע שלו, מושך אליו עוד ועוד מבקרים. אל המדרשייה לנשים, שיעורי התורה היומיים ופעילות החסד העניפה הצטרף בשנים האחרונות "הלב היהודי": פעילות הדגל המחברת אלפי בני נוער לערכים ומעניקה לכל אחד מהם כלים להתמודד עם אתגרי החיים.

כעת לאחר נדודים של שנים והתבססות במרכז הקבע, ולאחר שאותותיה של המהפכה ניכרים בעיר כולה, מסמנים במרכז את היעד הבא: קומה נוספת של תורה ומרחבים חדשים לפעילות השוטפת.

בבית יראנו ניסים יומו חדרי לימוד מרווחים ואולם מיוחד לבני נוער, וכן יורחב האולם המרכזי שבו מתקיימים כנסים, הרצאות והאירועים השנתיים. אלה מושכים אליהם אלפי איש בערב אחד, המגיעים לא רק מהעיר אלא מיישובים רבים בכל האזור.

לקראת הפרויקט יוצא המרכז בקמפיין גיוס המונים מיוחד בליווי המקצועי של חברת צ'רידי, והשבוע נערכו אירועי רתימה חגיגיים בהשתתפות מאות 'שגרירים' שירתמו את מכריהם לשותפות בפרויקט.

"העם צמא לתורה, לערכים ומעל הכל – לתחושת שייכות. כאן, במקום שבו כל יהודי הוא יהלום, אנחנו הולכים לעשות עוד מקום ולהרחיב את הפעילות. אנו קוראים לכל מי שנתניה יקרה ללבו להירתם בימים אלה של חסד ורחמים, לאסוף זכויות לשנה החדשה ולתרום ברוחב לב" מסכמים במטה הפרויקט.

Related Post

הנחיות מצילות חיים

Posted by - 12 במאי 2021 0
בעת קבלת התרעה יש להיכנס למרחב המוגן בהתאם לזמן העומד לרשותנו ולפעול על-פי ההנחיות הבאות:הנחיות לשוהים במבנה – יש להיכנס…
כלי נגישות