פותחים את הקיץ בנתניה עם תחבורה שיתופית פתוחה לשימוש לתושבים

5 0

עיריית נתניה בשיתוף חברת CAR2GO מכריזה על ההשקה הרשמית של שירות שיתוף הרכבים בעיר ויוצאת בהטבה חסרת תקדים: נסיעות במהלך חודשי הקיץ (יולי- אוגוסט) – ללא עלות. ההטבה תינתן ל-1,000 התושבים הנרשמים הראשונים.

עיריית נתניה הכריזה ביום ראשון על ההשקה הרשמית של שירות שיתוף הרכבים במודל "כיוון-אחד" בעיר נתניה וזאת לאחר סיום תקופת פיילוט של כחצי שנה, וזאת במעמד ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, מנכ"ל CAR2GO גיל לייזר, סגן ומ"מ ראש העיר אלי דלל, סגנית ומ"מ ראש העיר שירי חגואל – סיידון, חברי מועצת העיר אבי סלמה ואהרון אורגד. לרגל ההשקה יוצאת העירייה בשיתוף CAR2GO בהטבה חסרת תקדים לתושבי העיר: נסיעה חופשית בשירות הרכב השיתופי בחודשי יולי-אוגוסט.

הטבת הקיץ מתייחסת ל"מודל הכחול" – נסיעה בכיוון אחד- מודל נסיעה בו ניתן לקחת את הרכב מכל חנייה ייעודית לשירות בעיר ולסיים את הנסיעה בכל חנייה ייעודית אחרת. השירות מפעיל כיום בנתניה 70 רכבים חשמליים מסוג רנו זואי, מיועד לנסיעות קצרות בעיר ומשלים את מערך התחבורה הציבורית הקיימת בעיר.

ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, ציינה בטקס ההשקה, כי "אני שמחה על מיזם הרכב השיתופי החשמלי בנתניה המהווה צעד נוסף בפעילות העירונית בשמירה על איכות הסביבה וצמצום מספר כלי הרכב הפרטיים על הכביש לרווחת תושבי נתניה ושמירה על כדור הארץ".

ואילו גיל לייזר מנכ"לCAR2GO ציין, כי "כעת, משנסתיימה תקופת הפיילוט, אנו שמחים להשיק באופן רשמי את המיזם השיתופי החשמלי בעיר להעניק לתושבי נתניה הטבה יוצאת דופן ומשמעותית במטרה להרחיב את מעגל המשתמשים ולאפשר לכמה שיותר תושבים להתנסות בשירות וביעילותו. השירות החדשני מהווה חלק מהמאמצים לקידום פתרונות תחבורה אלטרנטיביים בעיר, במטרה לצמצם את הפקקים, בעיות החנייה, זיהום האוויר וצמצום עלויות אחזקת הרכב הפרטי".

מהחברה נמסר, כי תקופת ההטבה מתייחסת לחודשים 1.7-31.8.2019. ההטבה מיועדת לתושבי נתניה בלבד. ההטבה תינתן ל-5,000 הנרשמים הראשונים, בשיטת כל הקודם זוכה – כאשר פרטים נוספים ותקנון ההטבה מופיע באתר החברה ובישומונים.

Related Post

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות