פוגשים מקרוב

3 0

סגן ראש העיר, אפרים בולמש ועובדי מינהל האכיפה הפיקוח והבטחון בראשות  אלון אהרון, נפגשים עם נציגי שכונות וועדים ברחבי העיר כדי לשפר את השרות לתושב, לתת מענה לצרכי התושבים ולהמשיך לשדרג את איכות החיים בכל רחבי העיר.

מינהל האכיפה הפיקוח והבטחון ובו השיטור העירוני עושה לילות כימים, 24 שעות ביממה, למען שמירה על הסדר במטרה לשמור על איכות חיי התושבים. אגף השיטור העירוני בעיריית נתניה מטפל בנושאים הפוגעים באיכות החיים כמו הקמת רעש, ונדליזם, אירועים בהשפעת אלכוהול ובהפרות הקשורות לנסיעה באופניים חשמליים. נציגי השיטור העירוני עוסקים באכיפת חוקי העזר העירוניים, באכיפה סביבתית, באכיפת איסורי חניה, במניעת אירועי איכות חיים ובטיפול בהם. העבודה נעשית בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל ומינהל האכיפה.   

"חשוב לנו לשמוע את התושבים, לראות בעיניים ולהבין מקרוב על הצרכים של כל אזור, מתחם ושכונה. בהתאם למדיניות ראש העיר, מרים פיירברג-איכר, אנו מקיימים מפגשים עם תושבים. חשוב לנו להיות קשובים ולתת מענה", אומר בולמש.

חשוב להבין, כי מינהל האכיפה מקיים פעילות גלויה ופעילות סמויה לכל אורך היום והלילה בפעולות משופתות עם משטרת ישראל במטרה לתת מענה ולטפל בנושאים המפריעים לתושבים כמו השלכת נפצים, רכיבות מוסכנות על אופנועים, מוזיקה רועשת אל תוך הלילה במסיבות, הקמות רעש וכד'.

"אנחנו מגבירים את האכיפה בהתאם לצרכים", מסביר אהרון. "בתקופה שקדמה לפורים, היו תלונות על השלכת נפצים. אנחנו יודעים שזה מסוכן מאוד ועלול לפגוע בחיי אדם ומעבר לכך, הרעש מפריע לתושבים ולבעלי החיים. הגברנו אכיפה וביצענו פעולות שהובילו לתפיסת נערים כשברשותם נפצים. פעולה כזו מראה שיש אכיפה בשטח ולהרתעה וזו המטרה שלנו. נמשיך לעשות הכל לשמור על הסדר בעיר", מסכם אהרון.

Related Post

תכשירי קוסמטיקה מומלצים

Posted by - 26 ביולי 2023 0
בא לכם לטפח את עור הפנים שלכם? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את תכשירי הקוסמטיקה הכי מומלצים. בכל…

משלבים בין העולמות

Posted by - 11 ביוני 2019 0
מעצבת הפנים סנדרה חליבה, שעיצבה דירה בפרויקט בריגה בעיר ימים לזוג צעיר מצרפת, שילבה בין לוק אירופאי ונקי לבין אלמנטים…

היכן כדאי לצאת לנופש בישראל?

Posted by - 5 בדצמבר 2022 0
מתעניינים בנופש בישראל? במאמר הזה ניתן כמה אפשרויות לנופש כשר המתאים לציבור החרדי בישראל. מציאת מקום מתאים לנופש היא משימה…
כלי נגישות