ערוכים לפורים

9 0

עשרים מוקדים של קריאת המגילה ברחבי העיר בחסות בתי חב"ד בעיר. 

תחת הכותרת: 'מגילה ללא הפסקה', מציעים בתי חב"ד הפרוסים ברחבי העיר, עשרים מוקדים שונים לקריאת המגילה, במגוון שעות לאורך ליל פורים י"ג אדר 28.2 וביום פורים י"ד באדר 1.3. בתוך אלה, יתקיימו קריאות מגילה מותאמות לדוברי השפות: רוסית, צרפתית ואיטלקית.

MSH_9795

בנוסף, יערכו בתי-חב"ד מופעים ססגוניים וחגיגיים לתושבים בשכונות, עם הפעלות ותוכניות מיוחדות להורים ולילדים.

במקביל, ערוכים עשרות מתנדבים של בית חב"ד נתניה, לחלק ברחבי העיר אלפי משלוחי מנות לרגל חג הפורים. בין היתר יחולקו משלוחי המנות לחיילי צה"ל, בתחנות המשטרה, במרכזים הרפואיים ובבתי הסוהר, והנוכחים יזוכו בקריאת מגילת אסתר ובאפשרות לקיים את מצוות משלוח-מנות.

לכל אלו יתלוו כמובן גם כמויות אדירות של שמחת חג במיטבה. כמסורת השנים הקודמות, בכל בתי הרפואה ובתי האבות, כמו גם בתאי המעצר תהיה ניכרת השמחה על פניהם של המשתתפים שנבצר מהם לחגוג את חג הפורים כבכל שנה.
בימים שלפני פורים, עסקו מתנדבים רבים בהכנתם של המארזים לקראת חלוקה.  "הרבי מליובאוויטש לימד אותנו ששמחת פורים האישית שלנו לא יכולה להיות שלמה, כל זמן שיש יהודים שאין להם את היכולת לחגוג את פורים מסיבות כאלו ואחרות", אומר הרב מנחם ולפא מנהל בית חב"ד המרכזי ויו"ר המוסדות. "לכן במהלך חג הפורים נבוא במגע עם כמה שיותר יהודים הזקוקים לנו, כמו קשישים, נפגעי טרור, וציבור המאושפזים במרכזים הרפואיים".

פרטים מלאים על זמני קריאת המגילה ויתר אירועי הפורים, ניתן למצוא במודעות בעיתונים ובדף הפייסבוק של חב"ד נתניה.

Related Post

מחלף איינשטיין מתרחב

Posted by - 4 בדצמבר 2019 0
ועדת המשנה לתכנון ובנייה אישרה: תכנית בינוי חדשה להקמת מחלף איינשטיין – צעד נוסף בהפיכת המסעף המשרת את כל צפון…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות