עקב הבהלה ברשתות השיווק "קיים מלאי עצום של פירות בכל רחבי הארץ – אין צורך להיבהל ממחסור"

9 0

ירון בלחסן, מנכ"ל ארגון מגדלי הפירות בישראל ערך סיור בבתי אריזה ושיווק של פירות בצפון הארץ ומוסר, כי בתי האריזה עובדים מסביבי לשעון, במטרה לספק תוצרת חקלאית לרשתות השיווק, באופן רציף, תוך התמודדות עם ההנחיות החדשות של משרד הבריאות.

משמאל ירון בלחסן מנכל ארגון מגדלי הפירות ואסף קרת מנכל בראשית- צילום- ארגון מגדלי הפירות בישראל

"אנו רואים שבתי האריזה עובדים במלוא המרץ ובכל הכוח, במטרה לספק תוצרת ישראלית טרייה לרשתות השיווק. אני קורא לעם ישראל לא להיבהל, קיים מלאי גדול של פירות בצפון ובדרום, חדרי הקירור מלאים בתוצרת מקומית והחקלאים ערוכים לספק פירות איכותיים לתקופה ממושכת".

אסף קרת, מנכ"ל חברת השיווק בראשית אמר: "בתי האריזה בגליל והגולן נערכים לשיווק תפוחים טריים ואיכותיים של חקלאי ישראל לרשתות השיווק ולחברות הסיטונאיות. בעקבות ההנחיות החדשות של משרד הבריאות, פיצלנו את המשמרות על מנת לעבוד בשתי קבוצות קטנות, שיאפשר עבודה במרווחים על פי הנחיות משרד הבריאות. הודות לחקלאים ולעובדים המסורים שלנו אני בטוח כי נוכל לספק את התוצרת לתושבי מדינת ישראל, למרות האתגרים וחוסר הוודאות. במטעי הפרי כבר נערכים לעונה ואנו מקווים לימים שקטים ובריאים".

צילום – ארגון מגדלי הפירות בישראל

Related Post

"לגישתי ולאמונתי, אסור ליפול לשגרה המשכיחה מאתנו את החלומות ואת הרצונות שלנו. בעיניי, כל יום צריך לחגוג את הנשיות… מבחינתי, כל יום הוא יום האישה"

Posted by - 27 בפברואר 2019 0
היא רק בת 29, נשואה פלוס כלבה, שחקנית, דוגמנית, מכורה לכושר ומתנדבת סדרתית. בריאיון לעיתון השבוע בנתניה, חושפת יערה בנבנישתי…

הסדרי חנייה חדשים ובחינם

Posted by - 6 בפברואר 2019 0
על רקע מצוקת החנייה הנגרמת בגין חניית רכבים ללא תזוזה וגרוטאות למכירה, שונו הסדרי החנייה באזור התעשייה הישן; הבשורה הטובה:…

הטבות מס למשקיעים ומשפרי דיור

Posted by - 6 בספטמבר 2020 0
ברקע משבר הקורונה שגרר השלכות כלכליות קשות על כל המשק הישראלי ובתוכו שוק הנדל"ן, הממשלה ביצעה שני מהלכים חשובים בתחום…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות