מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

eBay למען נתניה

עובדי מרכז המחקר והפיתוח של eBay ישראל הפועל בנתניה החליטו להחזיר לתושבי העיר במסגרת שבוע המעשים הטובים וערכו מגוון של פעולות למען ילדים, אוכלוסיות מוחלשות ואנשים עם מוגבלויות.

סדנת צחוק לאנשים מבוגרים עם מוגבלויות פיזיות, עבודות גינון במרכז יום לאנשים עם ליקויי התפתחות שכלית, הרצאת חשיבה חיובית לאנשים עיוורים ולקויי ראיה, רכישת מארזי פסח לשורדי שואה בנתניה, הפעלות לילדי מתנ"ס רמת דורה ושדרוג חדר המשחקים בפנימיית יום נתניה.

עדי סיצ'וק, מנהלת חווית עובד, אופרציה וההתנדבות בקהילה של eBay ישראל: " כבכל שנה כחלק מיום מעשים טובים, אנו ממשיכים להתמקד בעיר בה ממוקמים משרדי החברה, נתניה .אנו מסייעים באמצעות הדרכות ותרומות של ציוד וכסף לאוכלוסיות השונות והמגוונות המרכיבות את העיר. כחלק מהמדיניות של eBay העולמית, אנו מקימים פעילות תרומה לקהילה לאורך כל השנה בכל רחבי הארץ, וזו הזדמנות מצוינת להודות לעובדי ועובדות החברה שנרתמים במספרים מרשימים גם ביום המעשים הטובים כמו לאורך השנה כולה".

במטה eBay ישראל באזור התעשייה פולג בנתניה פועל מרכז המו"פ של eBay העולמית שמפתח טכנולוגיות חדשניות לשיפור החוויה והיעילות של הקונים והמוכרים באתר. המרכז נמצא בשלבי התרחבות וקליטת עובדים חדשים.

דילוג לתוכן