מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

עיכוב הליכים, מה זה אומר ?

עיכוב הליכים מהו ומה ההבדל בין עיכוב לביטול?

עיכוב הליכים הינו אקט משפטי אותו מבצע עורך הדין המטפל בכם המאפשר לכם להמשיך ולהתנהל בהליך המשפטי ללא כל חשש למימושי נכסים או כספים. עיכוב אינו מבטל עיקול והוא בא למנוע מצב של פגיעה בצד להליך המשפטי עד לבירור העניין

עיכוב הליכים בהוצאה לפועל תוך מספר ימים-מה צריך לעשות?

כידוע, חלק מההליכים הננקטים ע"י התובעים בהוצאה לפועל הינם: עיקולי צד ג', עיקולי משכורת, עיקולי חשבון בנק, הגבלות על רישיון נהיגה, יציאה מהארץ וכו..

פעמים רבות מגיעים לפתח משרדנו שאלות בנוגע לעיכוב הליכים לצורך פנייה להליכי מחיקת חובות [חדלות פירעון] לכן החלטנו לעשות לכם קצת סדר.

מהו ביטול הליכים?

להבדיל מעיכוב אשר בא לאפשר לצדדים לברר את העניין ביניהם בלי שתהיה פגיעה במצבת הנכסים או הכספים של מי מהם הרי שביטול הינו פעולה שיפוטית ע"י קבלת החלטה לביטול. הביטול אכן מבטל קליל את ההליך שבעטיו הגשתם את הבקשה לביטול, כך לצורך העניין ניתן לבטל עיקולי משכורות, עיקולי עו"ש ולעיתים אף הגבלות מסוימות.

אם אני רוצה לפנות להליכי מחיקת חובות האם ניתן לבקש עיכוב הליכים עד להחלטה בענייני?

תשובה לשאלה זאת בהחלט חיובית, היה ובחרתם לפנות לעו"ד מומחה לחדלות פירעון או לפשיטת רגל על מנת למחוק את החובות הרי שמיד עם תשלום האגרה והגשת אישור התשלום לתיק, יוכל עורך הדין המייצג אתכם לעכב עבורכם את ההליכים למשך 90 ימים עפ"י חוק, הכל על מנת לאפשר לכם זמן לאיסופם של מסמכים וכן על מנת לאפשר לכם לגשת להליך מחיקת חובות ללא כל לחץ ובנחת.

האם ניתן לבטל הליכים גם אם לא הלכתי להליך מחיקת חובות?

אכן ניתן לבטל עיקולים והגבלות גם ללא פניה להליכי פשיטת רגל או חדלות פירעון, אלא שבמקרה כזה יש צורך להגיע לעורך דין מהתחום על מנת לבחון את התיק ולייצר אסטרטגיה לטיפול בביטול העיקולים וההגבלות בהתאם לנסיבות האישיות שלכם.

מאחלים לכם חיים נקיים מחובות עיקולים והגבלות.

אייל קורסיה ושות'- עורכי דין

טלפון: 050-6351205

אתר: https://www.adv-dk.co.il/

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן