מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

סיעת ״כולנו למען נתניה״ מתרחבת

שם הכתב: יאיר אברהם

חברת המועצה עו"ד ענת לביא-אזולאי הצטרפה לסיעת "כולנו למען נתניה"; הסיעה המאוחדת הפכה, רשמית, לסיעה השנייה בגודלה במועצה. 

חברת מועצת העיר,  עו"ד ענת לביא-אזולאי מסיעת ״עוצמה לנתניה״, מצטרפת באופן רשמי לסיעת ״כולנו למען נתניה״, שהוקמה כזכור, כאיחוד בין חברי המועצה, עופר אורנשטיין ועו"ד אדיר בנימיני מסיעת ״למען נתניה״ ביחד עם אהרון אורגד מסיעת ״כולנו עם אורגד״.

עם הצטרפותה של עו"ד לביא-אזולאי, תהפוך הסיעה המאוחדת, באופן רשמי, לסיעה השנייה בגודלה עם ארבעה מושבים במועצת העיר.

בעקבות המו״מ הקואליציוני יכהן אורנשטיין כממונה על המרכזים הקהילתיים. לאחר מכן, ימשיך ברוטציה על תיק החינוך. אורגד משמש כמשנה לראש העיר הממונה על תיק התרבות וקשרי ממשל, עו"ד בנימיני כיו״ר דירקטוריון תאגיד ״מי-נתניה״ ואילו עו"ד לביא-אזולאי תכהן כיו״ר ועדת המכרזים, וכן תשמש כנציגת הסיעה בוועדת משנה לתכנון ובניה, כחברת דירקטוריון בחברה לפיתוח נתניה (חל"ת) ובוועדה להנחות בארנונה.

ענת לביא-אזולאי מסרה לעיתון השבוע בנתניה, כי ״אני רואה במהלך חיבור טבעי עם חברי מועצה שאני חולקת איתם השקפת עולם דומה. החיבור של ארבעתנו יאפשר לנו לפעול כגוש אחד לטובת הציבור בנתניה״.

אורנשטיין, אורגד ובנימיני מסרו בתגובה, כי ״הצטרפותה של ענת היא חיזוק משמעותי לסיעה. זה המקום הטבעי שלה מבחינה ציבורית. בחרנו בדרך של איחוד הכוחות כי רק כך ניתן לקדם את המצע המשותף שלנו בתחומי החינוך, התרבות והקהילה״.

תמונה ראשית:  צילום יח"צ

 

דילוג לתוכן