מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

סוקולוב תתחדשו

שם הכתב: אפי ישראל

מדובר על שיתוף פעולה אשר במסגרתו יפעלו החברות להקמת מאות יחידות דיור באמצעות פינוי בינוי ברחוב סוקולוב בצידו המערבי, בכוונת הצדדים להרחיב את הפעילות לאזורים נוספים בעיר

חברת "אזורים" בשליטת הרשי פרידמן ו"החברה להתחדשות נתניה", בבעלותם של מנשה זוארץ, דוד בנינו ועו"ד אבי אברהם, הודיעו היום על חתימת הסכם משותף לייזום וביצוע פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית בעיר נתניה. ההסכמים כוללים עקרונות לשיתוף פעולה ביחס למספר מתחמים לפינוי של מאות יחידות דיור בשטח של עשרות דונמים ברחבי העיר נתניה.

על פי הסיכום בין הצדדים יפעלו בשלב ראשון לשם ייזום מתחם מגדלים ברחוב סוקולוב בצידו המערבי, המתחם נמצא בהליכי רישוי ורגולציה אל מול עיריית נתניה. הפרויקט העתידי צפוי להכיל מאות יחידות דיור, שטחי מסחר לצד שטחים ציבוריים נרחבים וגנים ירוקים לרווחת התושבים.

כמו כן החברות חברו יחדיו לשיתוף פעולה רוחבי ובלעדי בעיר נתניה, במסגרתו יפעלו במשותף לאיתור וקידום מתחמים נוספים הן במסגרת פינוי בינוי והן במסגרת תמ"א 38 ברחבי העיר.

לדברי מנשה זוארץ, מנכ"ל משותף של "החברה להתחדשות נתניה": "אנחנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה עם "אזורים", אחת החברות הגדולות והמובילות בתחום הבניה למגורים וההתחדשות העירונית. שיתוף הפעולה נחתם לאחר עבודת עומק ומחקר ממושך תוך מיפוי וניתוח הפוטנציאל של כל אחד מבנייני מרכז העיר. אנחנו מאמינים כי שיתוף הפעולה בין הצדדים יוביל לשגשוג של מרכז העיר והתחדשותה"

לדברי דרור נגל מנכ"ל אזורים: "מבחינת אזורים מדובר בצעד נוסף במסגרת עיבוי פועלה בתחום ההתחדשות העירונית. אני מאמין כי שיתוף הפעולה עם החברה להתחדשות נתניה, יהפוך את השותפות לכוח מוביל בעיר ואנו פועלים כיום לקידומם של פרויקטים נוספים במסגרת זו".

את הפרויקט מלווה משרד עו"ד מנחם, אברהם ושות' המתמחה בליווי פרויקטים של התחדשות עירונית והוא עתיד להיות משווק על ידי קאסה גרופ בבעלות אסף ניר.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן