מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מסתערת על תל מונד

דוברת עיריית נתניה, סיגל שמבירו-זהבי, קיבלה את ברכת הדרך מראש עיריית נתניה, מרים פיירברג-איכר, בדרכה למועצת תל-מונד

סיגל שמבירו-זהבי, דוברת עיריית נתניה, יצאה לחופשה מתפקידה כעובדת ציבור כמתחייב בחוק וצפוייה לחזור מייד לאחר הבחירות המוניציפליות בתל-מונד ב-25.11 לתפקידה. רק לאחר שקיבלה את ברכת הדרך מראש עיריית נתניה מרים פיירברג-איכר, החלה הדוברת את הסתערותה על מקום בבחירות למועצת תל-מונד

סיגל שמבירו-זהבי הצטרפה לסיעת ״דרך חדשה״ בראשות אבי אליהו ודורגה במקום השלישי.

סיגל, בעלת ניסיון עשיר ומביאה איתה ידע מוכח בתחום המוניציפלי, הניהולי והתקשורתי בדוברות והסברה של נתניה בהווה והעיר רמת-גן וכנסת ישראל בעבר. ניסיונה המקצועי כולל ממשקים שוטפים עם כלל האגפים ברשות וניהול תקציבים של מיליוני שקלים. היא מכהנת כדירקטורית בחברה הכלכלית של העיר נתניה – חברה עם היקף מחזור של כ-90 מיליון ש"ח בשנה, המובילה את הפיתוח האדיר והמשמעותי שעבר וממשיך לעבור על נתניה. בוגרת תואר ראשון במשפטים ותואר נוסף במדעי ההתנהגות והשיווק, וכן תואר שני בלימודי משפט מאוניברסיטת בר אילן.

כיהנה בעבר כנציגת ציבור בוועדת המשנה לתכנון ובניה של מועצת תל מונד, וחברת ועד מוסדי של בית הספר היסודי "שלנו".

סיגל, 42, הגיעה לתל מונד לפני כעשור בעקבות האהבה לשניר, יליד תל מונד, ונשארה בזכות הייחודיות של היישוב והמקום המושלם לגדל בו את ילדיהם, רום ומיה.

יו״ר הסיעה אבי אליהו אמר: "יש לנו יישוב נהדר ובמועצה יש צורך בייצוג מגוון והטרוגני של כלל הפסיפס המרכיב את תושבי היישוב. אני מתחייבת לקום בכל בוקר במטרה להפוך את החיים שלנו, תושבי תל מונד, לטובים יותר".

אין לי ספק שסיגל תביא עימה את הניסיון העשיר והמוכח בתחום המוניציפלי לפיתוחה והתקדמותה של תל מונד.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן