מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מכירת שיא לבריגה

22 מיליון שקל זה הסכום ששילם ישראלי תושב אזור השרון לפטנהאוז בעיר. מדובר בעסקה היקרה ביותר שנעשתה השנה בישראל. ע"פ נתוני מס שבח נמכר בנתניה פנטהאוז במחיר שיא של 95 אלף ₪ למ"ר.

מאת: אפי ישראל

על פי נתוני מס שבח מכרה חברת בריגה פנטהאוז בפרויקט YAM הממוקם בקו ראשון לים בשכונת עיר ימים בנתניה בסכום של 22 מיליון שקל. הרוכש – ישראלי תושב אזור השרון.  על פי הנתונים המחיר ששולם למ"ר עומד על 95,237 שקל שטח נטו לא כולל מרפסת, מדובר בעסקה היקרה ביותר שנעשתה בישראל השנה.

הפנטהאוז בן 3 מפלסים ממוקם בקומה 22 ושטחו עומד על 232 מ"ר בתוספת מרפסת ששטחה כ-270 מ"ר והוא כולל תקרה בגובה 6 מטרים, בריכה פרטית, סאונה יבשה ורטובה, מעלית פרטית ועוד. במפלס הראשון יש חלל בגובה כפול כולל מסדרון כניסה והוא כולל סלון, מטבח, חדר אוכל, חדר הורים, חדר ארונות, חדר רחצה פרטי, יחידת אירוח הכוללת חדר רחצה, שירותי אורחים, מרפסת שמש מסביב לכל אורך הדירה ומעלית פרטית לקומת החדרים והגג. במפלס השני 3 סוויטות מפוארות הכוללות חדר אמבטיה פרטית לכל יחידה. במפלס העליון יש גג מרווח הכולל בריכת שחייה, מטבח חיצוני, סאונה רטובה, מקלחת ושירותים וכן אזור אירוח. בנוסף לפנטהאוז מוצמדות 3 חניות תת קרקעיות ומחסן בקומת המרתף.

העסקה היקרה אחריה בוצעה במאי בירושלים ברחוב עמק רפאים בסכום של 21 מיליון שקל במחיר של כ- 78,000 שקל ובתל אביב בחודש ינואר בוצעה עסקה של 21 מיליון ₪ במגדל בארי נהרדעא דירה בשטח של 273 מ"ר במחיר של 73,526 ₪ למ"ר.

 

Comments are closed here.

דילוג לתוכן