מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מטרות וחלומות

 

מטרות המיקרו והמקרו קשורים זה בזה. לוקח זמן לבנות הישגים למטרות, השגת המטרות היום יומיות מקדמות את המטרות לחיים. האנרגיות שלנו מגיעות תוך כדי ההתחרות בעצמנו להשיג את המטרות שבחרנו להצליח בהן. ברגע שנצליח להשיג אותן, האנרגיות רק יעלו ויתעצמו וזה נכון לכולנו. תחשבו בגדול אבל תתחילו בקטן.

הכי נכון להאמין במטרות גדולות, ההצלחה היא קשר ישיר למטרה.

הסוד הינו התמדה!!  חשוב מאוד להתמיד גם בתקופות קשות, לא לתת לעצמנו הנחו, לקחת אויר, לדבר, להתייעץ אבל לא לוותר על המטרות שלנו. תמיד לחיות את החלומות והתקווה להצלחה.

העובדה שאתם חושבים שתצליחו, היא המפתח לפוטנציאל שטמון בכם ולכך שאתם מסוגלים להמשיך ולהתמיד. נכון שאתם לא יודעים לאן הדרך מובילה הדרכים להצלחה כל כך דינאמיות וזה היופי שבדבר. אתם לא אמורים לנבא לאילו מקומות תלכו ומה יקרה בעתיד ההליכה הזאת תלויה בכל כך הרבה גורמים, מכשולים והצלחות, שההתמודדיות היום יומיות רק מחשלת אתכם למטרה הסופית: להצליח בגדול.

ההצלחה באה בהדרגה בהתחלה רב החושך מהאור. לאט לאט אתם תלמדו את דרככם כל אחד ודרכו הוא. תלמדו להסתגל לדרך החדשה, להתמודד יום יום בקשיים ותשמחו בהצלחות כשעוברים עוד שלב

מגיעים לשיאים חדשים, קצת נופלים , והעיקר מתמידים.

האנשים סביבכם הם גורם חשוב להצלחה אתם חייבים לשלב את האנשים בדרך להצלחה חברים, משפחה, עמיתים, לקוחות, עובדים הם חלק בלתי נפרד בדרך הארוכה. תשמרו עליהם והם ישמרו עליכם הרבו לדבר, לפרגן לאנשים ולסביבה. הסביבה העוטפת אתכם משתתפת בדרך שלכם להצלחה במטרות.

אל תסמכו רק על המזל ולא רק על הגורל. האמינו ביכולותיכם ובנחישותכם להשיג את המטרות שהצבתם לעצמכם.

בהצלחה.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן