מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מגשר נולד

המנהלת להתחדשות עירונית שכונתית, בשיתוף פעולה של העירייה, משרד הבינוי והשיכון ומתנ"ס דורה – יזמה קורס גישור לתושבי השכונות נאות שקד, רמת ידין וקריית נורדאו, על פי הנחיות התו הסגול.
עם סיום הקורס – קיבלו המשתתפים תעודות סיום.במסגרת קורס הגישור, הוענקו למשתתפים כלים לניהול סכסוכים ומשא ומתן באמצעות שיח ודיאלוג אישי וקהילתי.
יפעת טבג'ה, מנהלת ההתחדשות שכונתית: "מדובר בתכניות בונות אמון שנועדו לתת כלים שיעזרו לדיירים להגיע להסכמות משותפות ויובילו אותם לקידום ההתחדשות העירונית בשלוש השכונות.
"הקורס הוא בן 60 שעות הנחייה אקדמאיות וכולל 12 מפגשים. הוא  הועבר על ידי מגשרים מקצועיים מ"קבוצת גבים גומא " ועומד בדרישות ועדת גדות והנהלת בית המשפט, המקנה למסיימי הקורס זכות להמשך הכשרה מעשית בפרקטיקום. יחד עם זאת, שולבו בקורס מפגשים יעודים, הדנים ביישום הכלים הגישוריים בזירת התחדשות העירונית."
חבר המועצה אמייה טגה, הממונה על המינהלת  השכונתית: "קורס הגישור הוא אמצעי אחד מתוך מכלול אמצעים בהם פועלת המינהלת השכונתית לקידום הקשר עם התושבים בשלוש השכונות בהן היא פועלת. קורס הגישור הוא אחד הקורסים ממכלול קורסים שמציעה המינהלת ואני מזמין את התושבים להיות בקשר עם הצוות ולקחת חלק במגוון הקורסים שהמינהלת מקדמת."
ליזי אורון, ראש מינהל תפעול : "המינהלת השכונתית מייחסת חשיבות רבה למתן כלים לבניית הסכמות ופתרון קונפליקטים. הכלים שרכשו המשתתפים בקורס יסייעו להם ברמה האישית וברמה המקצועית בקידום תהליכי ההתחדשות העירונית המורכבים. אני מודה לכל השותפים שלנו: צביה בדש מנהלת שיקום שכונות -משרד הבינו והשיכון, מתנ"ס דורה ותושבי השכונות היקרים".

דילוג לתוכן