מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

לגור ליד האגם

לרגל פתיחת משרד המכירות בפרויקט "אלמוגים נתניה" חברת אלמוגים מכריזה על מבצע הכולל תנאי תשלום ייחודיים וביניהם: כל הרוכש דירת 5 חדרים בקומות 18-32 ייהנה מפטור ממדד לשנה. נוסף, מתנאי תשלום של % 15 בחתימת החוזה והיתרה באכלוס בשנת 2022

פרויקט "אלמוגים נתניה", הפרויקט הראשון שמוקם ומשווק בשכונת אגמים החדשה, מדרום לאגם שלולית החורף בעיר ובקרבה לשמורת האירוסים ושמורת נחל פולג. הפרויקט כולל 2 מגדלים בני 32 קומות ובהם 256 דירות בעיצוב עלית. תמהיל הדירות כולל דירות 5 חדרים בקומות 18-32, בשטח של 128 מ"ר ו- 12מ"ר מרפסת במחירים של החל מ- 2.525.000 מיליון ₪.

השכונה החדשה נמצאת במרחק של 5 דק' נסיעה מחוף הים ובמרחק הליכה קצר של דק' בודדות מפארק שלולית החורף, המשתרע על פני כ- 80 דונמים. כאשר חלק מהדירות משקיפות לים וחלקן משקיפות לפארק ולנוף פתוח עד הרי השומרון, מה שמאפשר ליהנות מנוף ירוק או כחול הנשקף מכל אחת מהדירות.

הדירות בפרויקט, שתוכננו על ידי טובי האדריכלים, המהנדסים ומעצבי הפנים, כוללות 3 קולקציות עיצובי פנים פונקציונאליות ומגוונות, המאפשרות לכל אחד ואחת להגשים את חלום הבית שלו.

שכונת אגמים החדשה תוכננה כך שלא צריך לצאת ממנה, וזה גם סוד הצלחתה. כל השירותים שהתושבים צריכים נמצאים ממש מתחת לביתם:  גני ילדים דתיים וחילוניים, בית ספר יסודי, קופות חולים, דואר, בנקים,  מרכזי קניות ועל פי התכנון עתידים להבנות גם בית ספר תיכון ומתנ"ס שכונתי. בנוסף, גשר להולכי רגל המוביל תוך 5 דק' לים.

השכונה נהנית אף מנגישות גבוהה וקרבה לצירים מרכזיים: כביש 2, כביש 4 וכביש 6, תחנות הרכבת, תחנות מוניות ואוטובוסים קרובות מחברים בקלות ובנוחות תוך דקות ספורות לאזורי התעסוקה איקאה בפולג ולאזורי התעשייה, הבילוי והפנאי הנוספים של נתניה, קיסריה וחדרה תוך 25 דקות תוכלו להגיע גם לעיר תל אביב.

תמונה ראשית: מיכל גור, מנכ"לית אלמוגים, צילום: ליאת דנינו

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן