מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

לאחר שנים שהיה בחובות, בעיקולים והגבלות יצא השבוע תושב אזור השרון לדרך חדשה

כמו רבים מאזרחי המדינה המצויים במינוסים ואשר חיים מהלוואה להלוואה כך מתחיל סיפורו של אבי, אב גרוש ל-5 ילדים אשר צבר חובות רבים בתום לב בשל התנהלות לא נכונה.

אבי שהיה שרוי בחובות מצא את עצמו עם תיקי הוצאה לפועל פתוחים כנגדו כאשר במסגרתם ננקטו כנגדו כלל ההליכים האפשריים ביניהם עיקולי משכורת, עיקולים בבנק ובחברות האשראי, הגבלת יציאה מהארץ ובבנק ישראל וכן הגבלה על רישיון הנהיגה שלו.

אבי הגיע למשרדו של כותב שורות אלו כשהוא נוטל תרופות פסיכיאטריות וכשהוא שבור נפשית וכלכלית.

כאקט ראשון פעלו עורכי הדין המייצגים להשבת רישיון הנהיגה של אבי שכן הוא עובד כקצין בטיחות רכב ועל כן מחויב הוא לצורך פרנסתו להיות בעל רישיון  נהיגה בתוקף, אכן חלפו הימים ולאחר טיפול עורכי הדין הושב רישיונו של אבי לידיו ובכך הצליח לשמור על מקום עבודתו. כאן המקום לומר כי כל חייב במדינת ישראל אשר לו הגבלה על רישיון הנהיגה יוכל לבטל הגבלה זו ע"י עורך דין מנוסה זאת אך ורק אם רישיונו נחוץ לו לצרכי פרנסתו.

בהמשך הובילו צוות עורכי הדין ממשרדו של כותב שורות אלו את אבי להליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי במסגרתם ישלם אבי את חובו העומד בסך של מעל 500,000 ₪ בתשלומים של 500 ₪ לחודש ולמשך 12 חודשים בלבד, כאשר בסיום השנה יבחן בית המפשט את יכולתו של אבי ובהתאם נקבע לו הסכום הסופי אותו הוא אמור לשלם לנושיו בעוד את היתרה מוחקים לו כלא הייתה.

במילים אחרות, בית המשפט צפוי בימים הקרובים להחליט כמה כסף מסך החוב הכולל ימחק ויופטר לחלוטין!

כך או אחרת אבי משלם כעת תשלומים זעומים לכל חודש כשלרשותו חשבון בנק פעיל ורישיון בתוקף בעוד בימים הקרובים צפוי הוא לצאת לדרך חדשה ללא חובות ללא עיקולים וללא הגבלות.

סיפורו של אבי הוא אחד מיני רבים של לקוחות ואזרחים הפונים להליך החדש של חדלות פירעון אשר מטרתו הוא הבראת ושיקום החייבים בישראל תוך שניתנת להם האופציה לצאת לדרך חדשה ונקייה מחובות.

אם לכם תיקי הוצאה לפועל וחובות הרי שאלו אינן בבחינת גזירת גורל ואכן לנו עורכי הדין קיימים הכלים לסייע לחייבים השונים כך לצורך העניין הצליח צוות המשרד להציל לקוח ממכירת בית מגוריו בשל פיגורי משכנתא, אחרים יצאו לחיים נקיים מחובות וגם אתם יכולים!

מהרו ופנו בהקדם לעורך דין מנוסה מהתחום על מנת לבחון את דרכי הפעולה הטובות ביותר עבורכם ולנווט אתכם לחוף מבטחים ולחיים נטולי חובות.

אייל קורסיה עו"ד

טלפון: 050-6351208

אתר:  http://www.adv-dk.co.il/

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן