מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

יש עתיד צבעה את נתניה

אוטובוס מפלגת יש עתיד הגיע לנתניה ליום סיור מיוחד ברחבי העיר, עם חברי כנסת ופעילים מהמפלגה. בראש הסיור עמד איש יש עתיד בנתניה סימון דוידסון, אחת הדמויות הפוליטיות המבטיחות בעיר. סימון מוערך מאוד בקרב הנהגת יש עתיד ועשוי להצטרף לנתנייתי נוסף בכנסת מטעם יש עתיד, הג'ודוקא יואל רזבוזוב. סימון ממוקם במקום ה-22 ברשימת יש עתיד לכנסת הבאה. בסיור רחב ההיקף השתתפו חברי הכנסת אורנה ברביבאי, מאיר כהן יו"ר הסיעה, מירב כהן, יואל רזבוזוב, יוראי להב הרצנו, ולדימיר בליאק ועוד.

בהובלת סימון, הגיעו חברי הכנסת למקומות רבים בעיר ונגעו באתגרים ובבעיות העומדות בפני העיר לשנים הבאות, בפרט בשבר בענף המלונאות. סיור צבעוני וקולני במיוחד התקיים בכיכר העצמאות, מתחם התיירות של העיר נתניה. חברי הכנסת של יש עתיד אומנם סיירו במספר רב של מוקדים, הבולטים שבהם היו כפר עידוד, מלונות ברחבי העיר ועוד. יו"ר הסיעה מאיר כהן מוסר ל"השבוע בנתניה": "נתניה היא עיר חזקה ומצליחה שלמרבה הצער נפגעה הרבה מעבר למה שהיה מתבקש במשבר הקורונה.

היה אפשר לנהל את המשבר הזה אחרת, חבל שאזרחי ישראל שילמו מחיר יקר מידי בעקבות הכישלון הניהולי של הממשלה". מועמד המפלגה סימון דוידסון: "יש לנו אתגרים רבים, אני מתכוון להיות הקול האמתי של תושבי נתניה בכנסת. החיבור שלי לעיר ולספורט מהווים בסיס איתן לפעילותי בכנסת אם אבחר"

דילוג לתוכן