מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

השקעה משתלמת

עומרי ראובני, סמנכ"ל שיווק קבוצת איציק תשובה: "התשואה מהשכרת משרדים בנתניה מבטיחה יותר מהתשואה בתל אביב"

קבוצת איציק תשובה מדווחת לציבור כי בפרויקט המסחר ברחוב החלוצים במרכז נתניה נותרו רק שני משרדים למכירה. המשרדים ממוקמים בקומה ה- 12, כל אחד מהם בשטח של 145 מ"ר כל אחד ובמחיר של 13,500 ₪ למטר.

הפרויקט ייחודי בנוף של מרכז העיר, תוכנן ע"י האדריכל גבי טטרו, כולל 12 קומות ו- 26,000 מ"ר של מסחר ומשרדים. ממוקם בקרבה למשרדים ממשלתיים כמו: בניין בית המשפט, ביטוח לאומי, הוצאה לפועל, לשכת הטאבו וקניון השרון. הפרויקט יכלול קומת מסחר (קרקע) ומעליה 12 קומות משרדים. כמו כן, 4 קומות חנייה תת קרקעיות, לובי מפואר ו- 7 מעליות.

עומרי ראובני, סמנכ"ל השיווק והמכירות של קבוצת איציק תשובה מוסר ל"השבוע בנתניה" עם פרסום ההודעה

"הפרויקט נהנה ממיקום מבוקש ומסטנדרט תכנון ובנייה גבוהים במיוחד. בנתניה אין כמעט היצע של משרדים ברמה הזאת, מה שגורם לביקושים לעלות ויביא גם לתשואה גבוהה מהשכרת המשרדים. בתל אביב, ברמת החייל למשל, היצע המשרדים להשכרה גבוה, ולכן באופן טבעי הביקושים בכל פרויקט נמוכים יותר והתשואה הצפויה אף היא נמוכה יותר מאשר בנתניה".

ראובני מוסיף כי "קהל היעד של הפרויקט הוא בעיקר בעלי מקצועות חופשיים כמו עורכי דין, רואי חשבון, רופאים עצמאיים וכיו"ב".

קבוצת איציק תשובה הבולטת בענף הנדל"ן הישראלי ומקימה מרכזי תעסוקה ומסחר רבים, ביניהם את מטרופולין באזור התעשייה פולג בנתניה ואת פרויקט בוסטון ביזנס סנטר בראשון לציון. החברה גם הקימה אלפי יחידות דיור.

תמונה ראשית: פרויקט החלוצים של איציק תשובה, הדמיה – טטרו שחר אדריכלים

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן