מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

החרדה הקיומית כלכלית בצל הקורונה

עסקים קורסים, אזרחים מיואשים ורחובות מלאים בהפגנות ומחאות זהו המצב אליו נקלעה מדינת ישראל בשל נגיף הקורונה.

מאת : עו"ד אייל קורסיה

אין זה סוד כי מצב המשק במדינה כיום בעייתי מאוד, כמיליון ישראלים מובטלים יושבים בבתים וחוששים מכל דפיקה בדלת שאולי יגיעו לקחת את המקרר או הטלוויזיה, אחרים עם מינוסים עוד לפני פרוץ הקורונה ועתה נטלו הלוואות שאינם מסוגלים להחזיר, במילים אחרות ולצערם של רבים מאזרחי המדינה, המצב בכי רע לרבים.

חובה לדעת כי היום יותר מתמיד קיימים לנו עורכי הדין הכלים להוביל את הספינה שלכם בין קרחוני הקרח ולנווט אותה לחוף מבטחים, ללא כל בעיה אלא שהדבר דורש שיתוף פעולה מלא בין הלקוח למייצגו.

עוד ראוי להבהיר כי תקופה זו הינה התקופה הטובה ביותר לניהול מו"מ מקצועי ע"י עו"ד מול הנושים שלכם לגבי חובות עבר, כך לצורך העניין, אם יש לכם חובות ישנים מאוד בהוצאה לפועל כך שהריבית גדלה ועברה אף את קרן החוב או לחילופין אם יש לכם איחוד תיקים של חייב מוגבל באמצעים ואתם משלמים משך שנים צו תשלומים נמוך אשר אינו מכסה אף הריבית בתיק והקרן רק הולכת וגדלה מידי שנה- יכול להיות פתרון מהיר וממוקד!

תופתעו לגלות כי אם תצליחו לגייס סכום כסף סביר לחלוטין, ניתן יהיה להשיג עבורכם הנחות ותספורת לחוב של עד 90% כך לצורך הדוגמא לקוח משרדנו הגיע עם חובות ישנים של 150,000 ₪ כאשר תוך פחות משבוע ימים נסגר החוב בסך של 17,000 ₪ בלבד!

לקוחה אחרת הגיע עם 4 מיליון ₪ חובות כאשר אלו נסגרו במו"מ בסכום של 25,000 ₪ בלבד!

אם אין לי כסף לגייס מה ניתן לעשות?

כאשר אין דרך לגייס כסף עבור סגירת החוב בהנחה בהחלט יש פתרונות נוספים, אחד מהם הוא פנייה לחוק החדש: "חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי" כאשר טיפול לפי החוק החדש מתחלק ל-2:

1.      אם החובות שלכם בגובה של עד 150,000 ₪, הטיפול בתיק נעשה ישירות בלשכת ההוצאה לפועל ללא פניה לבתי המשפט.

2.      אם סך החובות הוא מעל 150,000 ₪ הטיפול יהיה במסגרת פניה לבית משפט השלום.

כך או כך בסיום אחד מההליכים כפי שתוארו לעיל תהיו זכאים לקבל תספורת לחובות כאשר את היתרה אותה תשלמו יפרסו לכם לתשלומים בהם תוכלו לעמוד בהתאם לגובה הכנסות והוצאות התא המשפחתי.

חשוב לא להישאר אדישים לחובות ולהתחיל טיפול מקצועי עם כל עו"ד המתמחה בחדלות פירעון.

מאחלים לכם שבוע נקי מחובות עיקולים והגבלות.

אייל קורסיה- משרד עו"ד

טלפון: 050-6351208

אתר: http://www.adv-dk.co.il/

דילוג לתוכן