מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

בן 24 פתח עסק חדש ונקלע לחובות בסך 300,000 ₪ בשל נגיף אחד שטרף את כל הקלפים

אילן בחור בן 24 מנתניה החליט לפני פרוץ הנגיף כי הוא מעוניין להקים עסק חדש. לטובת כך חסך משך שנים סכום כספי והחל לפעול לטובת פתיחת העסק החדש, לא עברו להם מספר חודשים ונגיף הקורונה פורץ לחיינו.

תחילה נלחם אילן על הכנסות העסק ועבד בשעות לא שעות על מנת לנסות להרים את ראשו מעל המים אבל כידוע חובות יש לשלם וכך בזה אחר זה החלו מכתבי התראה להפתיע את אילן הצעיר.

אילן שחלם כל חייו כי יום יבוא ויהיה לו עסק מניב משלו מגלה לפתע שתוך פחות משנה מיום פתיחת העסק, הוא כבר נמצא במצב של כדור שלג הולך וגדל ללא יכולת לפרוע את כלל ההתחייבויות השונות עליהן חתם.

לימים אילן מבין כי המענקים אינם מספיקים לו על מנת להציל את עצמו ואת העסק ואילן מחליט לפנות למשרדו של כותב שורות אלו תוך שהוא פורץ בבכי על מר גורלו.

לאחר פגישות בודדות מול עורכי הדין במשרד הוחלט על מתווה ואסטרטגיה ליציאת אילן מהחובות תוך ניסיון להציל את העסק.

עורכי הדין ממשרדו של עו"ד אייל קורסיה ושות' החלו בהכנת כתבי טענות לנושים השונים של אילן ביניהם בנקים, חברות אשראי, ספקים פרטיים ועוד.

לאחר הכנת מלוא החומר דאגו עורכי הדין להעביר בקשה להסדר נושים על מנת לחסוך מאילן פנייה להליכי פשיטת רגל.

בחלוף 30 יום בלבד ולאחר ניהול מו"מ עיקש ואין ספור פגישות מול עורכי הדין המייצגים את התובעים של אילן, הגיעו צוות עורכי הדין להסכמות עם כלל הנושים.

לימים כלל תיקי ההוצאה לפועל של אילן נסגרים איתם מבוטלים כלל העיקולים וההגבלות ואילן מתחיל לראות את האור בקצה המנהרה.

הלכה למעשה, אילן נכנס למשרדו של כותב שורות אלו עם חובות בסך 300,000 ₪ כאשר בפועל ולאחר דין ודברים ומשא ומתן עיקש הוחלט כי אילן יחזיר מתוך חובותיו את הסך של 50,000 ₪ בלבד.

בו במקום נספר לכם כי תיקיו של אילן היו תיקים חדשים שנפתחו בשנת 2020 כך שמדובר על הצלחה חסרת תקדים בתיקים חדשים.

אנו פונים אליכם אזרחים יקרים, אם יש לכם חובות, עיקולים והגבלות אין זה סוף העולם! היום יותר מתמיד יש פתרון לחובות, פתרון מהיר ויעיל.

כל שעליכם לעשות הוא פשוט לפנות לכל עורך דין הוצאה לפועל מנתניה, השרון והסביבה, בעל ניסיון, על מנת לקבל טיפול יעיל ואמתי לחובות.

מאחלים לכם שנה נקייה מחובות! אנו כאן לשירותכם.

משרדנו עובד בפריסה ארצית.

אייל קורסיה ושות'-עורכי דין

טלפון:050-6351208

אתר: https://adv-dk.co.il/

דילוג לתוכן