עם פתיחת שבוע האירוויזיון: כוחות מד”א ערוכים בכוננות מוגברת

4 0

 

אירועי האירוויזיון שיתקיימו לכל אורך השבוע הקרוב, כוללים מספר אירועים גדולים, עם עשרות אלפי משתתפים, ביניהם שני חצאי הגמר בימים שלישי וחמישי * השבוע החגיגי יגיע לשיאו במוצאי השבת הקרובה, עם שידור גמר האירוויזיון, מהעיר תל אביב יפו * צוותי מד”א שיאבטחו רפואית את כל אירועי האירוויזיון, ערוכים בכוננות מוגברת העיר תל אביב תוגברה בחובשים ופראמדיקים רכובים על אופנועים ואופניים חשמליים של מד”א.

באירועים בגני התערוכה ובמתחם כפר האירוויזיון בגן צ’ארלס קלור, יפרשו פראמדיקים, חובשים ומתנדבים של מד”א בניידות טיפול נמרץ, אמבולנסים, אופנועים, אופניים חשמליים ובימבולנסים. תגבור נוסף של הצוותים יתבצע באירוע גמר האירוויזיון שיערך במוצ”ש.

בנוסף, פועלות שתי מרפאות במתחם אקספו ת”א גני התערוכה, שמאוישות ע”י פראמדיקים של מד”א בשיתוף רופאים ואחיות מביה”ח איכילוב.

מד”א פועל בשיתוף פעולה מלא עם כלל גורמי החירום, לרבות משטרת ישראל, כבאות והצלה, ועם תאגיד השידור כאן 11, המארגן את האירוויזיון בישראל.

על מנת להתגבר על עומסי התנועה החריגים, הצפויים במהלך שבוע האירוויזיון בת”א, הוגדל מספר החובשים והפראמדיקים של  מד”א על אופנועים, אופניים חשמליים ורכבי הבימובלנס, במרחב כולו.

לצד הכוננות המוגברת באזור ת”א, ימשיכו כוחות מד”א ברחבי הארץ להעניק מענה רפואי מהיר, יעיל ומקצועי גם לקריאות השגרה המתקבלות מדי יום ביומו.

בכל צורך רפואי יש לפנות למד”א בטלפון החירום 101 או באמצעות יישומון “מד”א שלי”, ולהישמע להנחיות של החובשים והפראמדיקים במוקד, כיצד להעניק סיוע ראשוני עד להגעת כוחות מד”א למקום.

מרפאת מדא בשיתוף ביח איכילוב במתחם אקספו תל אביב - צילום דוברות מדא - מאי 2019 (1)

מנהל מרחב איילון במד”א, אפי בר: “כוחות מד”א במרחב איילון ערוכים בכוננות מוגברת, במתחמי אירועי האירוויזיון ובסביבת העיר ת”א, שהאירוויזיון מתקיים בשטחה. הצוותים עוברים תדרוכים מקיפים על מנת להיות ערוכים לכל מקרה בצורה הטובה ביותר”.

 

מנכ”ל מד”א, אלי בין: “נערכנו זמן רב לאירועי האירוויזיון שיתקיימו השבוע, עם עשרות אלפי משתתפים, בהם תיירים רבים מרחבי העולם. אנו פועלים תוך תיאום עם כלל כוחות הביטחון בישראל. מדובר בחגיגה גדולה, ובכוונתו לעשות כל שביכולתנו על מנת לאפשר את קיום האירועים הרבים וההופעות באופן הבטוח ביותר”.

 

אירוויזיון 2019 ישודר ב”כאן”, תאגיד השידור הישראלי, בתאריכים: 14, 16 ו-18 במאי. תחרות האירוויזיון תתקיים השנה בפעם ה-64 ולראשונה בתל אביב בהשתתפות 41 מדינות, תחת הסלוגן: ׳Dare To Dream’.

 

Related Post

מנתניה לירושלים באהבה

Posted by - September 12, 2019 0
המקהלה העירונית “שפתי נועם” התארחה בבית הכנסת הגדול בירושלים; חברי המקהלה ליוו את החזנים הבינלאומיים חיים אדלר ואברהם קירשנבאום מאת…

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Accessibility