עם הפנים לתושב

4 0

בעקבות הצעה של תושבת מרחוב הרברט סמואל הקימה העירייה על שטח עירוני בין הבניינים גן ציבורי להנאת התושבים וילדיהם

עיריית חדרה חנכה גינה ציבורית ברחוב הרברט סמואל, ובכך הוכיחה כי היא מיישמת את מדיניות ראש העיר צביקה גנדלמן לפיה כל תושב נחשב.

היוזמה להקמת הגינה הציבורית נולדה לאחר קבלת פוסט של תושבת השכונה מתת ויזל לפייסבוק של ראש העיר, ובו כתבה כי היא מתגוררת ברחוב הרברט סמואל בבניין בן 16 קומות, הכי גבוה בעיר, שמתגוררים בו 70 משפחות והרבה זוגות צעירים עם ילדים קטנים. לדבריה, ליד הבניין יש שטח של העירייה, אשר אם יוקם בו גן ציבורי הוא יוכל לשרת את התושבים וילדיהם לבילוי פנאי בשעות אחר הצהריים.

ראש העיר הרים את הכפפה והנחה את מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון לבדוק את בקשת התושבת ואת האפשרות להקים על השטח העירוני גן ציבורי עבור תושבי השכונה.

העירייה אכן הכשירה את השטח, ניקתה אותו ופינתה אותו מצמחייה ופסולת, והקימה גן ציבורי להנאת התושבים וילדיהם.

 בטקס צנוע נחנך הגן הציבורי החדש במעמד ראש העיר גנדלמן, המנכ"ל זיגדון, המשנה לראש העיר חדוה יחזקאלי, מנהל אגף שפ"ע בוריס קוסינובסקי אשר אגפו הוביל את הקמת הגן, ונציגי התושבים.

הגן ישרת את תושבי הבניינים הסובבים אותו, והוא כולל פינת ישיבה, נדנדות לגילאים שונים, מכוניות מתנדנדות, מתקני משחקים, ומשחקי מדרכה מגוונים.

בעקבות הקמת הגן שלחו חברי ועד הבניין, היו"ר יעקב גרשוני, ניצה וינטר, דוד ויזל ושרה כץ, מכתב תודה לעיריית חדרה, ובו נאמר: כעת יש לנו פינה ירוקה שעם הזמן תהפוך להיות נקודת חם קסומה. אנו כולנו מעריכים ומוקירים כל אחד ואחת שהיטו כתף ותרמו לביצוע המהיר והמקצועי של המקום. התוצאה עולה על המצופה, מושכת את העין ואת הרגלים, ומרנינה את הנפש. יישר כוח והמשך עשייה פורייה לשגשוג העיר.

Related Post

אירועים ללא הפסקה בקהילה

Posted by - 28 ביולי 2021 0
גם בשבוע שעבר נהנו תושבי העיר משפע אירועים ופעילויות ליד הבית | ראש העיר צביקה גנדלמן: "בין אם מדובר באירועי…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות