על הסוס

8 0

ההצגה "שתי חברות וסוס אחד" זכתה בפרס ההצגה הטובה ביותר בתיאטרון ביכורים הרביעי שננעל בשבוע שעבר בחדרה | ראש העיר צביקה גנדלמן: "שמח שהקהל הצביע ברגליים וגאה על ההמשכיות של הפסטיבל המדהים הזה"

ההצגה "שתי חברות וסוס אחד" זכתה בפרס ההצגה הטובה ביותר בתיאטרון ביכורים הרביעי שהתקיים בשבוע שעבר בחדרה. התיאטרון, בהפקת המרכז העירוני לאמנויות הבמה סטודיו במה בשיתוף אגף אתו"ס, חזר להציג לאחר הפסקה בגלל הקורונה, וזכה גם השנה להצלחה כבירה. אולם התרבות באשכול פיס בבית הספר עמל למדעים ואמנויות היה מלא בכל שלושת הערבים, וההצגות זכו לתשואות אדירות.

צוות השופטים, שכלל את אנשי הבמה אמנון וולף, דון לני גבאי ונתי רביץ, התכנס בסיום ההצגה השלישית ובחר את הזוכים בפסטיבל כולו:

במאית מצטיינת – עמית לוי, ההצגה  ״אישה בונה״.

מחזה מצטיין – מונדי יוסף ז״ל, ההצגה ״זה מסתובב״. את הפרס קיבל שקד שנלר שעיבד וביים את המחזה בצורה מדהימה.

שחקן מצטיין – גיא דמינוב, ההצגה ״זה מסתובב״

שחקנית מצטיינת – אילנית לנסקי ועדי זורע, ההצגה ״שתי חברות וסוס אחד״.

וכאמור ההצגה הטובה ביותר – ״שתי חברות וסוס אחד״, הצגה שלא השאירה כמעט עין יבשה באולם.

ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן, שפתח את הפסטיבל ונאם לפני הצגת הפתיחה סיכם: "כבוד גדול לעיר חדרה שהולידה פסטיבל כל כך מיוחד ובעיקר איכותי. אני שמח שהקהל הצביע ברגליים והגיע להצגות הנהדרות ובעיקר גאה על ההמשכיות ועל העובדה שבכל שנה מחדש האנשים המוכשרים הללו מצליחים להפיק פסטיבל עוד יותר טוב מקודמיו".

מנהל התיאטרון, אופיר רוזן: "אחרי שנה של הפסקה, אני שמח שחזרנו לקיים שוב בחדרה את פסטיבל הביכורים החשוב הזה ונתנו שוב ליוצרים ולמחזאים במה מקצועית והכי מרגש היה לראות את הקהל המקומי ממלא את האולם בעשייה תרבותית זו. אמשיך לקיים את החזון שלי ולתת במה לתושבי חדרה והסביבה. הבמה היא מתנה לכל גיל ואין לה תחליף. היא התרופה לכל מחלה. וכך נמשיך לפעול גם במרכז העירוני לאומנויות הבמה, סטודיו במה. אני מודה לכל מי שעמל קשה ועזר בהפקת האירוע המדהים הזה וכבר מחכה לפסטיבל של השנה הבאה".

Related Post

יום קהילה-משטרה לאזרחים ותיקים

Posted by - 25 בנובמבר 2018 0
במסגרת חודש ההוקרה לאזרחים ותיקים בחדרה התקיים יום קהילה משטרה, במטרה להגביר את מוכנותם והיערכותם לתרחישים שונים של מצבי חירום.…

מגיעים ללמוד מחדרה

Posted by - 28 ביולי 2019 0
קבוצה מיישובי מ.א מנשה הגיעה לחדרה כדי ללמוד על הקמתם ותפעולם של גני ילדים מאופסי אנרגיה, הראשונים מסוגם שנבנו בישראל…

ארנונה ללא עלייה

Posted by - 30 בדצמבר 2018 0
העירייה לא העלתה את שיעור הארנונה לשנה הקרובה, ולכן הצו של שנה שעברה ימשיך אוטומטית גם לשנת 2019.  בשנת 2019…
כלי נגישות