עכשיו זה רשמי: פגיית לניאדו מצטיינת ארצית

3 0

דו”ח משרד הבריאות קובע: פגיית בית החולים לניאדו מצטיינת בקטגוריית בתי החולים הבינוניים ומציגה את מדד השיפור הגבוה ביותר בכל הקטגוריות

מאת יאיר אברהם

פגיית בית החולים לניאדו מצטיינת בקטגוריית בתי החולים הבינוניים ומציגה את מדד השיפור הגבוה ביותר בכל הקטגוריות – כך קובע דו”ח של משרד הבריאות.

מודל תמרוץ הפגיות של משרד הבריאות, בוחן את כלל  הפגיות במדינת ישראל על פי קריטריונים מחמירים הכוללים בין השאר: מניעת זיהומים, איוש תקנים של אנשי המקצוע  בפגיות, הכשרות מקצועיות לצוותים, הזנה בחלב אם, קיומם של חללי שהייה למשפחות, מכשיר רנטגן מופחת קרינה, מכשור מתקדם ועוד.

הדו”ח בחן את הפגיות לפי קטגוריות של מרכזי על, בי”ח בינוניים ובי”ח קטנים. בקטגוריית הבינוניים – פגיית בי”ח לניאדו הינה פגייה מצטיינת. במדד הבוחן את השיפור של כלל המדדים לעומת שנים קודמות – הפגייה בבי”ח לניאדו הציגה את מדד השיפור הגבוה ביותר בכלל הקטגוריות.

הדו”ח שהתפרסם היום ובו הכרה באיכות העבודה הקלינית, הסיעודית והפארא-רפואית המבוצעת בפגייה בלניאדו, מצטרף למאמצי הנהלת בית החולים להשלים את בנייתה של פגייה חדשה וממוגנת בחודשים הקרובים.  בשבוע שעבר התקיים ערב גאלה חגיגי ובו גויסו למעלה מ-2.5 מיליון ש”ח עבור מכשור וציוד מתקדם לפגייה החדשה.

ד”ר אריה סימונדס מנהל הפגייה ואתי ליטיג האחות האחראית קיבלו את הבשורה ומסרו, כי “אנו גאים בצוות שלנו. הצוות הרפואי, הסיעודי והפארא רפואי מבצע עבודת קודש שכולה נתינה אינסופית למען הפגים והמשפחות.  המאמצים היומיומיים הללו מקבלים היום הערכה רבה. אין לנו ספק שאכלוס המבנה של הפגייה החדשה יאפשר לנו לכבוש שיאים חדשים – הן במדדים הקליניים, הן בטיפולים פארא רפואיים והן באפשרות התמיכה במשפחות”

נדב חן, מנכ”ל לניאדו, בירך את צוות הפגייה על ההישג המרשים ואמר, כי “הפגייה החדשה הנמצאת בשלבי סיום, אמורה להתאכלס במהלך הרבעון הראשון של שנת 2020. הפגייה מתפרסת על פני 900 מ”ר, תכיל 34 עמדות טיפול והיא ממוגנת כולה. נמשיך לעבוד מסביב לשעון עד לאכלוס המבנה החדש של הפגייה, כולל אבזור במכשור טכנולוגי המתקדם ביותר הקיים כיום בשוק”.

צילום ביה”ח לניאדו

Related Post

הושק מטה יש עתיד בנתניה

Posted by - January 22, 2019 0
כשהוא מלווה בחברי הכנסת הנתנייתים, יואל רזובוזוב ועליזה לביא, חנך יו”ר מפלגת יש עתיד, יאיר לפיד, את מטה נתניה. ביום…

על חובות (שבאמת) חונקים

Posted by - November 7, 2019 0
תושבת נתניה שהייתה שקועה עד צוואר בחובות כבדים בשל קריסת עסק, קיבלה לאחרונה את חייה בחזרה כשהם נקיים מעיקולים, הגבלות…

ניהאו גם לך

Posted by - January 25, 2022 0
בשבוע האחרון מר הואן וואנהוי, ראש העיר שיאמן שבסין המונה כ – 5 מיליון איש חתם עם ראש העיר, מרים פיירברג- איכר על ברית ערים…

אין כמו רושם ראשוני!

Posted by - May 25, 2021 0
הכותרות זועקות שמחירי הדירות עומדים לעלות בעשרות אחוזים. המוכרים ממנפים את הדירה, רוצים לעשות “קופה” ולהתקדם לדירתם הבאה. האם גם בשוק של “מוכרים“ ה HOME STAGINGרלוונטי וכדאי? …

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Accessibility