עיר התיירות

8 0

העיר נתניה נערכת לימי פוסט קורונה, להגברת וחיזוק התיירות בעיר.

מאת : יקיר מנשה

בתום ישיבה שהתקיימה במלון מגדל דוד, בהשתתפות יו"ר התאחדות בתי המלון בנתניה, דני רונן, סגן ראש העיר, אפרים בולמש ומנכ"לית האגודה לעידוד תיירות, אולגה לוריא – הוחלט לפעול במשותף לקידום תיירות הפנים לנתניה, תוך הפקת קמפיין פרסומי לקיץ הקרוב, תכנון אטרקציות לטובת התיירים הלנים בבתי המלון, המשך חשיפת נתניה בפני סוכני תיירות פנים ועוד.

ישיבת התיירנים. צילום עצמי

במקביל פועלת ראש העיר, מרים פיירברג איכר וכן האגודה לעידוד תיירות לחיזוק והידוק היחסים הבינלאומיים עם ראשי הערים התאומות לנתניה, עם שגרירים וגורמים משפיעים.

רק לאחרונה נפגשה ראש העיר עם שגריר מרוקו בישראל,  עבדל רחים ביוד וכן עם שגרירי רוסיה, מולדובה ובלרוס במסגרת טכס שאורגן בפלנתניה לציון 60 שנה לטיסתו של האדם הראשון לחלל.

כמו כן – מתוכננת חנוכתה של כיכר סן רמו, במלאת 101 שנה לועידת סן רמו, שהועידה לראשונה את ארץ ישראל ההיסטורית לעם היהודי.

הטכס יתקיים במעמד שגריר איטליה בישראל, בכירי השגירות ונציגי הקהילה בנתניה.

ראש העיר, מרים פיירברג-איכר ל "השבוע בנתניה " : "אני גאה בקשרים הבינלאומיים שאנו מקיימים לאורך השנים, שלא פסקו גם בתקופת הקורונה.  נתניה הפכה להיות עיר מוכרת בכל העולם ולא בכדי השגריר הראשון של מרוקו הגיע דווקא לנתניה להיפגש עמי ושגריר איטליה פנה אלי להנציח את ועידת סן רמו כאן, בנתניה."

אפרים בולמש, הממונה על התיירות וקשרי החוץ: "למרות התקופה המאתגרת, הבטחתי למלונאים לעשות כל מאמץ כדי לסייע בהחזרת התיירים לנתניה, לאותם שיאים אליהם הגענו בעבר. מדובר בענף כלכלי מרכזי בעיר שמפרנס אלפי  עובדים במלונות , במסעדות, בחנויות , במוניות ובכל הענפים המתפרנסים כיום מתיירות.

"אני חייב לציין לטובה את הרוח האופטימית של מנהלי בתי המלון  ואת שיתוף הפעולה ההדוק שיש בין המלונאים והעירייה. אין ספק שנתניה היא הריוויירה של ישראל."

בתמונה הראשית: ראש העיר עם שגריר מרוקו בישראל

Related Post

בטוחים בדרכים

Posted by - 15 בדצמבר 2020 0
נתניה זכתה ב-5 כוכבים בתחרות "בטיחות בדרכים במרחב המוניציפאלי 2020", על קידום הבטיחות בדרכים בעיריית נתניה. במסגרת תחרות שהתקיימה מטעם המועצה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות