עיריית עפולה גאה להציג: פסטיבל עפולה הבינלאומי לציורי מדרכות ב- 3D

10 0

פסטיבל עפולה הבינלאומי חוזר ובגדול בפעם השלישית! עשרות ציורי מדרכות בתלת ממד לצד מופעי רחוב מיוחדים, מיצגים וסדנאות לכל המשפחה. חוויה יוצאת דופן של אומנות עממית, המונית, נגישה, מרהיבה ביופייה ועוצרת נשימה, אשר תוצריה הייחודיים מתכתבים בצורה מושלמת עם עולם הרשתות החברתיות. הפסטיבל יתקיים בחוה"מ סוכות 25-27.9. הכניסה חופשית.

למשך שלושה ימים תהפוך העיר עפולה לגלריית אומנות חוצות מרגשת, מרתקת ומיוחדת במינה. עשרות ציורי מדרכות בתלת ממד שיצוירו שבוע קודם לכן בידיי ציירים מכל רחבי העולם וציירים ישראלים, לצד מופעי רחוב מיוחדים, הרכבים מוסיקליים, מופעי מחול, מייצגי אומנות, תערוכות וסדנאות לכל המשפחה

פסטיבל עפולה הוא חוויה יוצאת דופן של אומנות עממית, המונית, נגישה, מרהיבה ביופייה ועוצרת נשימה. התוצרים המרשימים והייחודיים של הפסטיבל מייצרים מיזוג מושלם בין עולם האון ליין (רשתות חברתיות, אתרים ובלוגים) לבין האוף ליין, שכן באי הפסטיבל מצלמים עצמם בציורים המרהיבים ומשתפים ברשתות החברתיות.

פסטיבל עפולה לציורי מדרכות רחוב. צילום דקי בכר הפקות

(קרדיט תמונה: צילום דקי בכר הפקות)

עפולה ציורי מדרכות תלת ממד. צילום גקי בכר הפקות

(צילום גקי בכר הפקות)

ג'קי ונונו, סמנכ"ל וראש מנהל תרבות וספורט בעיריית עפולה: "אני גאה ושמח לארח שוב את עשרות אלפי התושבים מהעיר, הסביבה ורחבי הארץ, לפסטיבל יצירתי וייחודי זה. פסטיבל ציורי המדרכות בתלת ממד הוא הגשמה וחיבור של חזון העיר והרצון לגבש ולפתח גם את תדמית העיר כבירת התרבות של העמק".

ג'קי בכר, מנהל אומנותי ומפיק הפסטיבל: "כיף גדול לחזור לעפולה בפעם השלישית עם הרוח הגבית שקיבלנו מהעיר והקהל בשנים הקודמות. אנחנו מייצרים השנה פסטיבל חדש, מעודכן, צעיר ודינמי מאד, שרוצה לחזור ולהפתיע את עפולה ואת הקהל הישראלי בחגיגה של אומנות נפלאה".

הפסטיבל יתקיים בחוה"מ סוכות, ימים ג'-ה',  25-27.9.18
בין השעות 18:00-22:00

שדרות ארלוזורוב, עפולה – הכניסה חופשית

(תמונה ראשית: צילום – כפיר סיון)

Related Post

ציפי רפאלי חוזרת אלינו ובגדול, מי הגיע לאירוע השקת המותג UNDER ARMOUR וגם – עדשת המצלמה שלנו תפסה את קרין גורן רגע לפני "הקינוח המושלם"

Posted by - 21 ביוני 2021 0
אחת האימהות הידועות במדינה החליטה שזה הזמן לשינוי ולהשתחרר אחרי שנים מהמשקפיים. לאחר התלבטות ובדיקה של מספר מרפאות, היא נותחה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות