עיצוב מטבחים מודרניים תמונות

7 0

עיצובים כמו עץ ​​וניגוד לצבעים כהים יותר –מעניינים במיוחד. זכרו כי מטבחים הם מרכז הבית הישראלי. רצפה חומה, עשויה עץ, פרקט מאוד נפוצה בעיצובים האחרונים.

הריגוש שבגימור הניגודיות במטבח

מטבחים מעוצבים מודרניים הם מוצר צריכה בסיסי מבחינת עיצוב הבית. עיצובי המטבח משתנים וגדלים מבחינת היקפם משנה לשנה בזכות התפתחות עיצובית וטכנולוגית. הודות לשורה שלמה של חלונות הפונים צפונה או לנוף, תוכלו ליצור אווירה פנורמית ייחודית. המטבח יהיה מוכן ופשוט מבחינת שימוש.

רוצים שהעיצוב יהיה מינימלי ופשוט ונקי מבלאגן?

הביטו בתמונה, המשפחה הזו בנתה מפלט חלומי ממש במטבח שלה

במשרה מלאה במטבח? עשי לעצמך אווירה חיובית ונוחה יותר במקום העשייה שלך

עם כיור גדול מאוד, בתור התחלה. שיש רחב ידים, מקום אחסון רחב. ממש חשוב שיהיה כיור ענק לשפיות , לשפים לבשלנים ולבשלניות. מקום נוסף לאחסן את חפציה המשלימים לבישול ולאפייה.

עבור מי שמבשל ללא הרף, המטבח של מעצבת הפניםש לנו הוא ספרטני מרענן – כל שכן טוב יותר כדי לתת למתכונים מלאי האישיות שלה לזרוח על רקע צהוב חם מלא חיות המשקף שובבות וצעירות לצד נוחות לשימוש.

צבעו נקודות אחסון המטבח שלכם בצבעים דקורטיביים, גימורים איכותיים ומראה כולל שמושלם לכם .

 בין אם אתם מעדיפים מראה מסורתי או משהו מודרני יותר , רעיונות אלה לעיצוב ארונות מטבח חורגים הרבה מעבר לארונות ישנים. בטוחים שתמצא את מה שאתה מחפש אם אתה סוף סוף מוכן להתמודד עם השיפוץ הגדול הזה או שאתה רק רוצה לתת למרחב שלך שדרוג קטן. המשיכו לקרוא עבור צפיה ב עיצוב מטבחים מודרניים תמונות רעיונות יצירתיים לארונות מטבח לגנוב מהם השראה למטבח שלכם.

עיצוב מטבחים מודרניים תמונות תמיד יעזרו לכם להחליט

התצוגה הויזואלית קלה יותר להבנת הרעיון המופשט של המעצבת שלכם.

כל כך בהיר ואוורירי שהוא מרגיש כאילו הוא חלום מתגשם. רוצים ליצור מרחב למשפחה, להוסיף טונות של אור, וליצור חדר שיישקף ממנו נוף של החצר שמסביב?

העיצובים שלנו הם בדיוק בשבילכם. עיצוב מטבחים מודרניים שמתאימים לדירות בישראל.

מדפי זכוכית המונפים על ידי עמודי פלדה, לצד שיש מטאלי וכיור מתכתי.

בעוד המדפים בגובה התקרה מזכירים כמה מסעדות בוטניות, המטרה בפועל היא לשים כלי אוכל וכלי זכוכית יומיומיים לאורך המדף אשר נוח להגיע אליו.

על הקיר הנגדי של המקרר יש דלת נוספת המובילה למחסן (כמו מזווה של שף או מטבח הכנה). שטח קטן זה מסתיר את כל הקניות היבשות, כמו דגני בוקר, מוצרים משומרים ודגנים, ויש בו תנור אדים, מכונת קפה מובנית, כיור ומדיח כלים נוסף. איפה שיש פונקציה ומרחב, יכול להיות הרבה יותר כיף, מסתבר. נסו לא להשאיר מגוון של מוצרים על השיש או בצורה שאינה מסודרת.

Related Post

השבוע בכפר יונה: ביטחון 

Posted by - 16 בינואר 2023 0
 כנס ביטחון עירוני נערך השבוע בכפר יונה. בכנס סקר מפקד תחנת משטרת שדות הנכנס, סנ"צ אייל כהן, את פעילות התחנה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות