עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון – מידע רלוונטי

9 0

יכול להיות שבעתיד הלא מאוד רחוק המכוניות ינהגו בעצמן, יצייתו לכל תקנות התעבורה ובעיקר יקבלו את ההחלטות הנכונות ביותר בכל תרחיש – ומספר תאונות הדרכים יפחת ואולי אפילו הן יהפכו לנחלת ההיסטוריה בלבד. עד שיום זה יגיע, כל אחד ואחת מאיתנו עלול למרבה הצער להיפגע בתאונת דרכים ברמת השרון, ולסבול מנזק פיזי, נפשי וכלכלי. בעזרת עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון לא יובילו לאותה פגיעה כלכלית, וזאת מפני שעם איש המקצוע המתאים אפשר לקבל פיצוי הולם עבור כל סוגי הנזקים.

אילו נזקים מאפשרים תביעת פיצויים בעקבות תאונת דרכים ברמת השרון?

הגשת תביעה באמצעות עורך דין מומחה לתאונות דרכים מאפשרת את מיצוי כל האפשרויות לקבלת פיצוי. בפרט ישנה הבחינה בין פיצויים ממוניים לבין פיצויים לא ממוניים. הקטגוריה הראשונה כוללת פגיעות שמגיעות עם תג מחיר ברור – למשל הפסדי שכר בימים שלאחר התאונה, הוצאות עבור טיפולים רפואיים שהיו הכרחיים עקב הפגיעה הפיזית, תשלומים לצד ג' בתמורה לעזרה בגלל חוסר היכולת להתנהל באופן עצמאי אחרי התאונה, ועוד. כמו כן ישנם נזקים ממוניים עתידיים ובפרט הפסדי השתכרות בגלל פגיעה מתמשכת.

הסוג השני של הפיצויים שאפשר לקבל בעזרת עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון, הפיצוי הלא ממוני, הוא בגין עוגמת נפש, כאב, סבל וכו', וגם הוא עשוי להסתכם בסכום לא מבוטל.

האם האחריות להתרחשות התאונה משפיעה על גובה הפיצויים?

לא. על-פי החוק גם אם האדם התרשל וכתוצאה מכך נפגע בתאונת דרכים – למשל הולך רגל שירד לכביש מבלי להסתכל ימינה ושמאלה ונדרס – הוא עדיין זכאי לפיצוי. זוהי עוד סיבה לכך שבעזרת שירות משפטי מקצועי של עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון לא גורמות לנזק כספי.

מיהם הגורמים שמהם ניתן לתבוע פיצויים עבור פגיעה בתאונת דרכים?

במרבית המקרים התביעה מוגשת כנגד חברת ביטוח – זו שמבטחת את הרכב של האדם שנפגע בתאונה, או זו שמבטחת את הנהג הפוגע. במקרים של תאונת פגע וברח או כשאין ביטוח חובה תקף, התביעה תוגש נגד קרנית (הקרן הציבורית לפיצוי נפגעי תאונת דרכים, שהוקמה על-מנת לספק מענה למקרים אלה).

גורם נוסף שניתן לתבוע אותו הוא המוסד לביטוח לאומי וזאת אם התאונה התרחשה במסגרת העבודה (או בדרך אליה ו/או ממנה). עורך דין תאונות דרכים ברמת השרון מטפל גם בתאונות אוטובוס, כולל במצבים שבהם אדם נפל במהלך נסיעה בכלי תחבורה זה עקב עצירת פתע של הנהג.

איך לבחור עורך דין לטיפול בתביעת פיצויים?

בחירת עורך דין תאונות דרכים בבני ברק, רמת גן, רמת השרון, תל אביב או כל עיר אחרת חייבת לקחת בחשבון 3 מרכיבים עיקריים: זמינות – כך שהפיצוי יתקבל תוך זמן קצר ככל האפשר ויבטיח חזרה מהירה לשגרה; ניסיון – על-מנת לבצע את כל הפעולות הנכונות ובפרט גיוס המסמכים וחוות הדעת הדרושות; ומחויבות אמיתית ללקוחות.

Related Post

זמן תורה

Posted by - 13 בנובמבר 2019 0
במסגרת פעילות הקתדרה לתרבות יהודית מטעם "רגעים", העמותה לחינוך בלתי פורמלי, הצלחה רבה למדרשת מת"ן, לשיעורי נשים. ציבור הנשים מוזמן…

האם אתם אנשים עם חזון?

Posted by - 22 ביולי 2020 0
דמיינו את החיים שלנו בלי מטוסים, טלפון נייד, מקרר או יישומון הניווט וייז. האם אתם מצליחים? סביר להניח שלא. הרב…
כלי נגישות