עונת השיפוצים: שינוי בצ'יק

7 0

טאץ' אפוף גלאם מבלי לשבור קירות או לפשוט רגל

בשנה האחרונה  התעצמה המגמה והרצון של אנשים רבים  לעשות מתיחת פנים לחללי הבית בלי לשבור קירות ובלי להיכנס להוצאות גדולות. תקופת הקורונה וההסתגרות בבתים הביאה עמה את הרצון לרענן את המרחב הביתי, להתאים אותו לצרכים המשתנים וליצור בו תביעת אצבע אישית.

מאת: ענת אגסי מנהלת קשרי האדריכלים בחברת אלוני

בשנה האחרונה הביקוש לשינויים קוסמטיים בלט באולמות הרשת. ניכר רצון לרענן ולחדש את הקיים בלוחות זמנים קצרים יחסית. קיימים היום פתרונות המאפשרים לערוך שינוי קל בזמן קצר, מבלי להיכנס לשבירת קירות.

השינויים הקוסמטיים הם חלק מטרנד רחב בהרבה המקדם חידוש חללים ללא שבירת קירות. כשמדובר בעולם האריחים והכלים הסניטריים קיימים מספר פתרונות שיתאימו ליצירת שינוי מהיר ובעל ערך מוסף גבוה, במדד של עלות מול תועלת.

פרקטי למינציה

פרקט הלמינציה מאפשר שינוי מהיר, בעיקר בשל העובדה שאין צורך לעקור את הריצוף הקיים ושנית, בזכות פיתוחים מתקדמים המאפשרים להרכיב את יחידות הפרקט זו לזו, ללא שימוש בדבקים או בכל חומר אחר. הדור החדש של פרקטי הלמינציה מציע פתרונות עמידים יותר, בעלי מראה אותנטי מאוד, עד שלעיתים קשה לעמוד על ההבדל בינו ובין פרקט עץ טבעי.

אריחים מדוקקים

האריחים המדוקקים הם אריחי גרניט פורצלן, אותם אריחים מוכרים שנראים היום ברוב הדירות החדשות. האריחים המדוקקים מגיעים בעובי 3 עד 5 מ"מ ומאפשרים הדבקה על גבי ריצוף וחיפוי קיים. "הנתון הזה משמעותי מאוד, מסבירה אגסי ומוסיפה "הדבקת אריחים על גבי ריצוף או חיפוי קיים תחסוך ללקוח אלפי שקלים ותמנע כניסה לשיפוץ מאסיבי. פעולת ההדבקה מסתכמת בזמנים קצרים בהרבה, כמעט ללא לכלכוך, ובעלויות הרבה יותר נמוכות".

קיר כוח

טריק עיצובי  ליצירת שינוי גדול בחלל הוא "קיר כוח" – קיר זה יכול להיות בסלון, בחדר השינה או בקיר הכניסה.  ניתן למצוא היום מגוון ענק של אריחים, בשלל מידות, טקסטורות וגוונים, אשר ביישום פשוט ומהיר יכולים ליצור שינוי גדול, כתם צבע מלא שיק וסטייל.

כלים סניטריים

קיימים כלים סניטריים שהמנגנון שלהם דורש חציבה בקיר, אבל לצד אלו קיימות קולקציות רבות, מרהיבות ועשירות המאפשרות החלפה פשוטה בלבד. תחשבו רגע, מה יקרה לחלל הביתי שלכם אם רק תחליפו בו את הברזים. ברזים וראשי טוש הם סוג של אבני חן המקשטות את הבית, במגוון של גימורים – שחור, זהב ועוד. מספיקה החלפה שלהם בלבד, כדי לזרוק בבית כולו מידה נכונה של התחדשות מרעננת.

תמונה ראשית: אלוני פרקט למינציה ALICANTE במידה 14.3×64. מחיר 125 שח למ"ר. צילום אסף לוי

Related Post

גבעת אלונים

Posted by - 17 במאי 2022 0
השבוע ח"כ רות וסרמן (כחול לבן) הגיעה לביקור בליווי ראש העיר, שושי כחלון כידור ונציג ועד תושבות ותושבי שכונת גבעת…

הסוכר: אויב או ידיד?

Posted by - 16 בינואר 2019 0
מהי חשיבות הסוכר עבור הגוף? מאיזה סוכר רצוי להימנע. ומהו הסוכר המומלץ? ומה לעשות כשמתחשק חטיף מתוק? בשנים האחרונות אנו שומעים…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות