עוברים דירה או משרד בתקופת הקורונה? זה מה שצריך לדעת

11 0

כללי התנהגות למובילים והמלצות לדיירים

למרות משבר הקורונה, ענף ההובלות בישראל ממשיך בעסקים כרגיל, כששוכרי דירות רבים וגם דיירי משרדים מעתיקים את דירותיהם או משרדם מעיר לעיר ומאזור לאזור ברחבי הארץ. בחודש יוני נרשם זינוק של כ-47% בכמות ההובלות לעומת יוני אשתקד.

כיצד לעבור דירה בזמן קורונה:

  • יש לשמור מרחק סביר מצוותי ההובלה
  • יש לצמצם את מספר האנשים בדירה/ במשרד בעת הוצאת התכולה ובעת הכנסת התכולה ליעד החדש.
  • אם יש גישה למנוף בדירה/משרד, מומלץ להשתמש בשירות זה המצמצם למינימום את המגע עם צוות ההובלה וכן את השהייה במעליות הבניין ובחדרי המדרגות.
  • להגשת שתייה וכיבוד לצוות ההובלה מומלץ להשתמש בכלים חד פעמיים.
  • מומלץ לעטוף את כל מוצרי הבית והמזון בכדי למנוע מגע ידיים ישיר בחפצים.

כללי ההתנהגות למובילים כוללים מדידת חום לעובדים בכל תחילת יום עבודה; חיטוי ידיים תדיר באלכוג'ל לפני עלייה לבית לקוח; החלפת מסכות בכל יום; הימנעות ממגע ידיים ישיר בחפצי הלקוחות; איסור עלייה במעליות יחד עם עוד דיירים; עבודה רק עם מוצרי אריזה חד פעמיים כגון ארגזי קרטון ולא ארגזי פלסטיק רב שימושיים; החובה לספק ללקוחות קרטונים חדשים בלבד ולא משומשים; עיטוף כל מוצרי הבית בניילון נצמד והסרתו בעת ההגעה לכתובת היעד, ועוד.

"נוהל קורונה" בחברת Get Moving, שרון דודיאן מנכ"ל החברה מסר "ללוח השבוע בנתניה: "בנוסף לאמצעי הזהירות הנ"ל שבחרנו לנקוט, אנו
ב-Get moving עוקבים בדריכות אחר החוקים המחוקקים בכנסת בנושא הקורונה ומנחים את חברות ההובלה לנהוג ע"פ החוק. על פי ארגון הבריאות העולמי, הסיכונים בהעברת חיידקים במגע עם חפצים לא אפשרי כלל, אך אנחנו בכל זאת מנחים את חברות ההובלה לנהוג לפי הוראות משרד הבריאות, כדי לצמצם אף יותר את הסיכון".

צילום: לירן פלד דירה

Related Post

מייעלים את הקווים

Posted by - 25 בדצמבר 2019 0
שורה ארוכה של קווי התחבורה הציבורית בעיר נתניה לקראת ייעול – זאת בניסיון לענות על הצרכים וטענות התושבים מאת ברק…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות