עובדי ומתנדבי הקרן לידידות ברכו קשישים בחדרה לקראת ראש השנה

8 0

על מנת לצמצם את תופעת הבדידות בקרב אוכלוסיית הקשישים, ביקרו עובדי ומתנדבי הקרן 48 קשישים בחדרה והעניקו להם צנצנת דבש לשנה טובה ומתוקה

לקראת ראש השנה, הגיעו מתנדבי ועובדי הקרן לידידות ל-48 קשישים בחדרה הנתמכים במסגרת תכנית "בכבוד ובידידות" של הקרן, ברכו אותם לרגל השנה העברית החדשה והעניקו להם צנצנת דבש לשנה מתוקה. ברחבי הארץ ביקרו המתנדבים כ-1,700 קשישים המתגוררים בדיור ציבורי ובדיור מוגן. מטרת הפעילות לקראת ראש השנה היא לנסות ולצמצם את תופעת הבדידות בקרב אוכלוסיית הקשישים.

ולנטין, קשיש מחדרה אותו ביקרו נציגי הקרן לידידות: "תמיד משמח ומחמם את הלב שמישהו חושב עליך. תודה לקרן לידידות ולמתנדבים שהגיעו אלי הביתה עם שי משמח ואיחולים טובים לשנה החדשה".

נשיאת הקרן לידידות, יעל אקשטיין: "האחריות לשמירה על קשר עם הוותיקים בחברה שלנו היא על כולנו. הם חלק חשוב בחברה והמטען שהם נושאים עמם מכל שנותיהם הוא בעל ערך רב לדורות הבאים. הדבש נועד להמתיק להם את החג ואני קוראת לכל עם ישראל להמתיק להם את השנה ולבוא לבקר, להקשיב ולאחר חברה".

רכזת מרחב השרון בקרן לידידות, מכיל ביבר: "לקראת השנה החדשה תמיד כייף לעצור רגע ויד עם מתנדבים של הקרן ושל חברת "נטפים" לחלק לקשישים שלנו שי לשנה החדשה ולאחת להם שתהיה שנה טובה, מתוקה ובריאה".

תכנית "בכבוד ובידידות" של הקרן לידידות נועדה להקל על מחסורם של אזרחים ותיקים וניצולי שואה מעל גיל 80, ומסייעת למעל 17,000 משפחות של קשישים, בהם כ-8,000 ניצולי שואה, ב-54 ישובים ברחבי הארץ מקרית שמונה עד אילת.

הקרן לידידות

הקרן לידידות, מייסודו של הרב יחיאל אקשטיין, היא ארגון הסיוע החברתי הגדול במדינה הפועל לחיזוק חוסנה החברתי של ישראל. הקרן, הפועלת באמצעות תרומתם הנדיבה של תורמים נוצרים ויהודים אוהבי ישראל ברחבי העולם, חרטה על דגלה סיוע לאוכלוסיות במצוקה וגייסה עד כה מעל לחמישה מיליארד שקלים לביצוע פרויקטים מגוונים, בתחומי העוני והרווחה, העלייה והקליטה וחיזוק מערך ההגנה על העורף הישראלי בשעת חירום.

קרדיט צילום: יוסי זליגר, הקרן לידידות

Related Post

הוסר המבנה המסוכן בבית אליעזר

Posted by - 16 ביולי 2020 0
המבנה שנבנה לפני עשרות שנים ושימש את מועדון "יחדיו", הוכרז מבנה מסוכן ופורק על-ידי קבלן אסבסט מורשה עיריית חדרה פירקה…

יום התרמה דיגיטלי

Posted by - 7 במאי 2021 0
לקראת יום ההתרמה השנתי המשותף לארגון ניצן, ארגוני החרשים בישראל, נט"ל וער"ן, שיחול החודש וייערך השנה באופן דיגיטלי, אגודת ניצן…
כלי נגישות