עדן בן זקן מארחת חברים, מד"א מציינים יום תרומות כפול וגם – ערב מורשת לשימור שפת יהודי לוב בעיר נתניה

6 0

זמרת העשור עדן בן זקן וזהבה בן הופיעו יחד בפעם הראשונה במסגרת פסטיבל המוסיקה Wonder Nights של Poalim Wonderהערב המיוחד של Wonder Nights, כלל גם מופע של לירן דנינו עם אורחת מיוחדת עדן אלנה ולסיום מסיבה בהפתעה של הדי ג'יי איתי גאלו שיחד עם עדן בן זקן ביצעו את הלהיט מועבט. התמונות כאן. צילום: סיון פרג.

 "יום תרומות כפול" במגן דוד אדום

 לאחרונה קיימו מגן דוד אדום ועמותת 'זיכרון מנחם' את פרויקט "יום התרומות הכפול", במסגרתו הציבור הרחב ועובדי ומתנדבי מד"א הוזמנו לתרום עפ"י בחירתם – שיער לחולות וחולי סרטן ותרומת דם בניידות שירותי הדם של מד"א.

 יום התרומות הכפול הינו יוזמה משותפת למד"א ולעמותת "זיכרון מנחם" יישר כוח.

לאחר שנה של הצלחות גולדן סיטי עושה זאת בענק ופותחת את הסניף ה 3 בנתניה GOLDEN WAVE CITY  סניף שיתן מענה לכל דרום נתניה. שמעון עמרם אסי רובין ורוזי קוביצה הזכיינית הפיקו אירוע מפואר ויקרתי במיוחד אליו הגיעו קולגות עו"ד, ומתווכים שהגיעו לפרגן ולהרים לצוות גולדן סיטי על עבודתם הנאמנה יישר כוח אלופים והמון בהצלחה.

ערב מורשת לשימור שפת יהודי לוב, שעשרות אלפים מקהילתה מתגוררים בנתניה, התקיים השבוע ביוזמת מזל חגאג עמרני יו״ר ויצו נתניה. השתתפו: המשנה לראש העיר והממונה על התרבות אהרון אורגד, משה סמיה יו״ר ההסתדרות בנתניה, רפאל חיון יו״ר ארגון יהדות לוב . אורה חג׳ג׳ רוזן מויצו לבשה את הלבוש המסורתי ממשי ה״סדאד״ והזמרת חגית זוארץ הנעימה בשירים אותנטיים.

מדור מציצים רוצה לאחל המון מזל טוב לזוג הצעיר והמתוק רנה יוסף נהרי ושני גבריאל שלאחרונה התארסו. כמובן שעדשת המצלמה של מציצים תיעדה את הרגע המרגש של הזוג הקסום. איזה כיף .נתראה בחתונה.

מציצים חוגג לכם יום הולדת… מזל טוב שמיייח!!

אוריאל אילוז חוגג 22
לי בגר חוגגת יום הולדת
אוראל אלבז חוגגת שחרור

לפינתו השבועית של טל חמד הגיע השבוע שירה איסקוב בתמונה שהתקיימה בספרייה העירונית בעיר נתניה והגיע עד למדור המציצים שלנו.

מדור מציצים רוצה לאחל המון בהצלחה לאמיר חסון האלוף המנהל החדש של מחלקת הגינון של בית החולים שיב"א. מברוק על התפקיד החדש. בטוחים שתעשה את עבודתך נאמנה.

המון מזל טוב לתותח העל מנתניה ריי גל חגאג שחגג לאחרונה יום הולדת ובקרוב יקיים מסיבת יום הולדת מפוארת ויקרתית במיוחד כיאה למעמד כמובן שעדשת המצלמה של מציצים תגיע לחגיגות ותדאג לחזור עם תיעודים. יום הולדת שמח מלך.

לאחרונה התקיים אירוע מרגש ומיוחד ללוחמי חיל הים שזכו להתפנק ביום גיבוש.

לאירוע נרתמו צמד האלופים הזמר מור מזרחי והקלידן מאור מלכה, על ההגברה היה אחראי ישי אשוואל שהוא מתנדב קבוע וזכה להענקת מגן בעקבות תרומתו הרבה. 250 לוחמים עפו באוויר ונהנו מיום איכותי ושמח במיוחד. איזה כיף.. מהחיילים נמסר מודים ומוקירים תודה לאוסי רואה ולנותנים את הלב והנשמה.

Related Post

מיזם עפיפונים למשפחות

Posted by - 12 במאי 2019 0
צעירים הלוקחים חלק בתוכנית "תופסים כיוון" הובילו מיזם קהילתי של בנייה והפרחת עפיפונים בחוף הים.  צעירים הלוקחים חלק בתוכנית "תופסים…

תקועים מול המסכים

Posted by - 5 במרץ 2020 0
הילדים נצמדים עד למסך הטלוויזיה או הנייד? הם משפשפים את העיניים לאורך היום וכבר לא מקבלים ציונים גבוהים כמו פעם?…

צעדת הבנים

Posted by - 2 במאי 2022 0
מאות חיילים, תלמידים ומשפחות שכולות צעדו את "צעדת הבנים" בנתניה ביום שישי האחרון כ-800 איש צעדו בגאווה את "צעדת הבנים"…
כלי נגישות