עגלת גלידה – המנה המשלימה לאירוע

10 0

מתוק, צונן ומחליק על הלשון. משהו שגם אבטיח עסיסי לא יצליח לעשות לכם. גלידה יש לה מקום של כבוד בין הקינוחים וזה הזמן לשכוח לרגע מערכים תזונתיים. באירוע שבו תזמינו עגלת גלידה, אל תודיעו על כך לחברה התזונאית שלכם, למרות שהיא חברה ותיקה. לא כדאי, זה מוריד מן הטעם. גלידה, רבותי, בגביע או בכוסית, הוא קינוח מפתיע, מעורר חיוך ומשלים את האירוע שלכם עם כפית.

איכות הגלידה היא חלק מן התפריט

כמובן שלא מדובר בגלידה שתמצאו בקופסאות במחירי מבצע, אלא דווקא בגלידות שכבר עכשיו, רק מלהיזכר בהן, אתם מחייכים בסיפוק של הבנת הנקרא. טעמים מיוחדים של וניל ופיסטוק, לידם עיגול מוקה וכדי להשלים את התמונה, התות מציץ בוורוד ליד תוספת בננה צהובה. אגב, עגלת גלידה תתאים גם לחובבי הקפה, כי גם אמריקנו גדול ורותח ישמח לכדור של גלידת וניל שיוסיף לטעם ולריח.

להביא את הגלידריה אל הבית שלכם – עגלת גלידה

כמו בגלידריה, גם בעגלת הגלידה ניצבים הטעמים במגשים עמוקים והם מכוסים בזכוכית שתשמור על קרירותם, ממש כמו בדוכן שמתמחה בגלידות, רק שאנחנו בחרנו את הגון האיטלקי והוספנו לו וופל בלגי וקרפ צרפתי. וזה רק כדי שלא תגידו שלא התחשבנו באירופאים שעד היום מתווכחים עם ארץ המגף לגבי המצאת מאכלים משובחים. בכל מקרה, לקחנו את הגלידות האיטלקיות עם שמנת שתעשיר את הטעם ולא התפשרנו על שום שלב, כדי להגיע אל עגלת גלידה שכל אחד יאהב.

גלידה קפואה להפשרת מתחים

במפגשים שונים נוצרים באופן טבעי רגעים פחות רגועים ומפגש ליד העגלה של הגלידה יש בו כדי להפשיר את האווירה עם כדורים קפואים. המפגש ליד הדוכן והדיבור הפשוט והמחוייך שהוא יוצר, מייצרים רגעים של קסם ושיחות מתוקות ביותר. ככלל, המקום הנפשי שבו אנחנו בוחרים מבין דברים שאנחנו אוהבים, הוא סוג של רווחה שלא תמיד פוגשים וההשפעה התת הכרתית שלו היא משמעותית. גלידה בעגלות כחלק מאירוח היא פטנט מובטח להעלאת מצב הרוח.

עגלת גלידה לעסקים

אנשי עסקים נפגשים פעמים רבות בכנסים, בוועידות ובסוגים אחרים של מפגש. הסתבר במשך השנים שהשיחות ליד עמדת הקפה, מניבות את שיתופי הפעולה הטובים. הגדיל לעשות איש עסקים מפורסם, שבוועידה שהיתה בחסותו הוא האריך את ההפסקות וקיצר את ההרצאות. זאת בטענה ששיתופי הפעולה הטובים נוצרים בהפסקה ליד עמדת הקפה וזה מה שהוא רוצה. כמו עמדת הקפה כך עגלת גלידה. היא יוצרת מפגש רך, מתוק ומהנה ומי יודע, אולי הגלידה בעגלה משפיעה על אנשי עסקים כמו פינת הקפה. כשתזמינו את הקייטרינג של טייסטפול זכרו את הגלידה, אנחנו נגיש את התפריט וכל שייוותר לכם הוא לבחור את הטעמים. כולם מתוקים, כולם אהובים וכולם יהוו את הקינוח המושלם.

Related Post

הוספת מרפסת לבניין קיים

Posted by - 2 באפריל 2023 0
בקבוצת ירדן, יש לנו ניסיון רב בבניית מרפסות המשתלבות בצורה חלקה עם העיצוב הקיים של הנכס שלכם. במאמר זה נסקור…

פחות תאונות, יותר יולדות

Posted by - 24 באוקטובר 2023 0
צוותי מגן דוד אדום ממשיכים להעניק טיפול רפואי מציל חיים בכל מקרה רפואי גם בימים מורכבים אלו, ועדים לשינויים בכמות…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות