עבר בהצלחה 

7 0

לאחרונה נערך מבדק מכון התקנים בעיריית נתניה. נציג מכון התקנים ציין לשבח את פעילותה לאורך זמן של העירייה לשימורה של מערכת איכות מצוינת ואמר כי לא נמצאו תקלות בתהליך הבקרה שביצע.


מנהל אגף איכות והסמכה במכון התקנים, אביטל ויינברג מסר ל״השבוע בנתניה״: "גוף גדול , כמו עיריית נתניה , הנותן שרות ציבורי מגוון ורחב לתושבי העיר ומתנהל כך לאורך שנים, יכול לשמש דוגמא יוצאת דופן לכלל המשק ובתוכו חברות היי טק".

מדובר במבדק ה-22 שקיים מכון התקנים בעיר נתניה על שבעת התקנים להם מוסמכת העירייה.נתניה, כידוע, הינה העיר הגדולה היחידה בארץ המוסמכת לשבעה תקני איכות, על כך קיבלה העירייה את תו היהלום היוקרתי מטעם מכון התקנים הישראלי.

בודקי המכון ציינו כי נראה באופן מובהק שעובדי העירייה הטמיעו היטב את כללי מערכת האיכות, גילו בקיאות  בנהלים והוראות העבודה ומיישמים אותם בפועל. האגף לאיכות ותכנון אסטרטגי בניהולה של אילנה לונגו, הציג בפני אנשי מכון התקנים את עבודתם של מספר צוותי שיפור הפועלים לתיקון תהליכי עבודה הדורשים שיפור. כמו כן, הוצגה בפני האודיטורים של מכון התקנים מערכת ממוחשבת המכילה את כל פרויקטי הדגל ותכניות העבודה המתוכננים לשנת 2023 .עיריית נתניה הציבה את ערך איכות השרות כערך מרכזי במדיניותה ,על מנת לספק את השרות הטוב ביותר שניתן ללקוחותיה-תושבי העיר.

Related Post

מה בכפר יונה: חינוך לפני הכול

Posted by - 2 באוגוסט 2022 0
ראש עיריית כפר יונה, שושי כחלון כידור, סיירה עם חברות וחברים בהנהלת העירייה, בארבעה מוקדי הקמת מוסדות חינוך חדשים וחיוניים…
כלי נגישות