ספרים מומלצים מבית "עמליה בודקת"

8 0

הקורונה טלטלה את העולם של כולנו, ההשפעה הבריאותית והכלכלית מדוברת ועוד תדובר שנים , אבל מה עם ההשפעה הנפשית ? עמליה בודקת הפעם בחרה 2 ספרי קריאה והתבוננות מעולם "העידן החדש", שיחזירו לנו טיפ-טיפה את הביטחון , האהבה העצמית … ספרי חובה !   

"אהוב את עצמך כאילו חייך תלויים בזה" מאת: כאמל רביקנט

כמאל רביקנט שהוא מייסד כמה וכמה חברות הייטק בעמק הסיליקון , מספר שגם פגש נזירים בהרי ההימלאיה, שירת כחייל בצבא ארצות הברית, אבל מה שהכי שינה אותו – ללמוד לאהוב את עצמו. לפני שבע שנים הוציא רבינקט את ספר "אהוב את עצמך" שהוכתר לרב מכר בינלאומי ובעקבות אינספור שאלות שהגיעו אליו מקוראים הוא מוציא בימים אלה לאור גרסה חדשה ומשופרת של הספר, בה ניתנות תשובות לכל השאלות.

"כמעט נמנעתי מלפרסם את הספר ", מודה רבינקט. הנה אני,  מנכ"ל חברה שנכנס למשבר והתפרק לגורמים אחרי שהחברה שלו כשלה , כותב ספר שמתאר כיצד היכולת לאהוב את עצמו הצילה אותו.  חשבתי שאהיה נושא ללעג ולקלס, והקריירה שלי תיפח סופית את נשמתה. אבל בסופו של דבר הסטתי את הפחדים הצדה,  ושיתפתי את האמת שלי עם העולם.  הספר הפך ויראלי.  אנשים מדהימים מכל העולם קנו עותקים לידידיהם ובני משפחתם.  אחדים דיווחו שהספר הציל את חייהם.  אחרים סיפרו שזאת הייתה הפעם הראשונה בחייהם שהם אהבו את עצמם. קוראים ומאזינים רבים פנו ושאלו שאלות. זה לימד אותי שעל מנת לייצר השפעה ארוכת טווח עליי להיכנס עמוק יותר לעובי הקורה . וכך, כעבור שבע שנים,  הנה זה קורה. כל השאלות שקיבלתי מקבלות מענה בספר זה". מחיר: 98 שקל, הוצאת: אור-עם.

להשיג באתר האינטרנט www.bookme.co.il ברשתות ובחנויות הספרים הנבחרות.

Related Post

תשפ"ד בטבע הישראלי

Posted by - 10 בספטמבר 2023 0
אם אתם מחפשים את המקום האידיאלי ביותר לפתוח בו את השנה החדשה יחד עם החברים והמשפחה הקרובה, כדאי לכם לעשות זאת בטבע שלנו, בפעילויות שונות ברחבי הארץ לצד נופים ייחודיים בארצנו היפה. הצעות לטיולים במהלך החג בגן לאומי ירקון תוכלו לקחת חלק בפעילות עץ המשאלות לראש השנה, אם אתם חובבי פסיפסים תוכלו ליהנות מפעילות חגיגית בגן לאומי בית אלפא ולהכין מובייל מיוחד ולגלות את סודות הפסיפס במשחק גלגל מזלות, לעלות לתצפית נוף חדשה על גג המבצר ולהשקיף על נוף מרהיב במבצר הצלבני בגן לאומי כוכב הירדן ולסייר ולתצפת בגן לאומי סוסיתא על עולם חדש אל מול 2,000 שנות היסטוריה. בשמורת טבע החולה, כבר החלה עונת הסתיו וזו הזדמנות מצוינת לבקר ולצפות בציפורים הנודדות מאירופה לאפריקה, אשר עוברות בדרכן דרומה בארצנו, לצאת לסיור מרתק בו תשמעו על הפעילויות הרבות הנעשות בשמורה לשמירה על הטבע בישראל. כמו כן, במהלך כל חודש ספטמבר, לרגל יום הנשר הבינלאומי, רשות הטבע והגנים שמחה להזמינכם לבקר בשמורת טבע חי בר כרמל וללמוד על הדרכים לשימור אוכלוסיית הנשרים של הכרמל, להכיר ביצה של נשר וללמוד כיצד עוקבים אחר הנשרים בטבע ולשמורת טבע גמלא שם להצטרף לסיור במושבת קינון הנשרים בגולן ולהיחשף לסכנות העורבות לאוכלוסיית הנשרים בישראל. לרגל חודש אלול, חודש הסליחות והרחמים, מוזמנים להצטרף לסיור מיוחד בגן לאומי בית שערים ולהתוועדות לעיר בית שערים מימי המשנה והתלמוד. בשמורת טבע עינות צוקים תוכלו לבקר ב"שמורה החבויה" ולהכיר את נפלאות החי והצומח בנווה המדבר הנמוך בעולם, בגן לאומי מבצר נמרוד תוכלו לסייר במורדות החרמון ולשמוע את הסיפור על שלושה אריות בתקופות השונות של המבצר ולקנח בגן לאומי כורסי בסיור על שבילי מנזר יפהפה ועתיק ופסיפסים מרשימים. אורית שטיינפלד מנהלת חטיבת קהל וקהילה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות