ספירת מטבעות

8 0

הרבה בתי עסק נוהגים לקבל כסף מזומן, במטבעות דווקא, כמו למשל – מכולת, סופרמרקטים, חנויות קמעונאיות, מכבסות, שטיפת מכוניות, וכיוצא בזאת. קבלת מטבעות מחייבת אתכם בפעילות מאומצת ובבזבוז אנרגיות משווע. היא מבזבזת לכם זמן ניכר, גוזלת את הזמן שיכולתם להשקיע בפעילות אחרת, ובעיקר היא בנלית ומשעממת. אנו מפצירים בכם להתוודע לטכנולוגיה המתקדמת כיום, תשנו את הגישה הישנה שלכם ותתקדמו לעבר מכונה של ספירת מטבעות. תמשיכו לקרוא ותגלו בדיוק למה.

האם מכונת ספירת מטבעות יכולה לצמצם העסקת כוח אדם?

כל מי שנוהג לספור באופן ידני את המטבעות שהוא קיבל מן הלקוחות שלו, עלול להיחשף לאי אלו טעויות בספירה שלהן. טעויות שבסופו של דבר יעלו לכם הרבה כסף. אומנם טעות של כמה שקלים לכאן או לכאן לא תהיה הרת גורל, אבל טעות של כמות נכבדה של שקלים עשויה להסתכם בהפסד כספי משמעותי. אבל הסירו כל דאגה מעל לבכם, אנו אנשי הפתרונות, הכירו את המכונה אשר מבצעת ספירת מטבעות. למכונת ספירת המטבעות נודעים אחוזי הצלחה של כמעט מאה אחוזים, מה שמייתר את החשש שלכם להפסד כספי, שעמלתם כה רבות כדי להשיג אותו, בשל טעות אנוש של ספירה שגויה. מכיוון שמכונת ספירת המטבעות תחסוך לכם זמן ניכר, היא עשויה להפחית את ההוצאות הקבועות שלכם בגין העסקת כוח אדם. באפשרותכם לשחרר את העובדים שלכם לביתם יותר מוקדם, משום שאין הם חייבים להישאר עד מאוחר לשם ספירת המטבעות, מה שיחסוך לכם בשכר החודשי של העובדים שלכם.

איך פועלת מכונת ספירת מטבעות?

הפעולה של מכונה לספירת כסף היא ממש בלי כל מאמצים ולאלתר. כל מה שנדרש מכם הוא רק להניח במכונה את המטבעות שקיבלתם מידי הלקוחות שלכם, על מנת שתתבצע חיש מהר ספירת המטבעות. פעולת המכונה היא מאוד מהירה, בוודאי באם משווים אותה לפעולת ספירת המטבעות של העובדים שלכם, מה שבהכרח יחסוך לכם את המשאב היקר ביותר, הלא הוא הזמן. כאשר מכונת ספירת המטבעות תסיים לספור אותן, המכונה תעצור, "תדווח" לכם מה הסכום הסופי, ותתריע בפניכם להוסיף עוד מטבעות. הנכם רק צריכים ללחוץ שוב על הפעל, ומכונת ספירת הכסף תתחיל את פעילותה בשנית. כאשר אתם מייתרים את העובדים שלכם מהפעולה הסיזיפית של ספירת המטבעות, הם יכולים להשקיע יותר זמן בריצוי הלקוחות שלכם, או לחלופין במשימות שקשורות לבית העסק שלכם.

האם מכונת ספירת מטבעות עדיפה על ספירת מטבעות באופן ידני?

אין כל ספק, כי המכונה של ספירת מטבעות עדיפה על פני כל פעולה ידנית של ספירת המטבעות. בעוד שספירת מטבעות באופן ידני מלווה במשימה מורכבת וממש לא פשוטה, ובטח שלא תמיד מצליחים לדייק בה. כאשר סופרים את המטבעות באופן ידני מרבים לטעות, קשה לעקוב נכונה אחרי כל תהליך ספירת המטבעות, בפרט כאשר מדובר אודות כמות די גדולה של מטבעות. עובדי החנות הם יצורים אנושיים, שאינם חפים מביצוע טעויות אנושיות. לעתים הם ישקיעו זמן ממושך בספירת המטבעות, ואז רק בסוף הם יגלו שהם טעו, ויצטרכו להתחיל את ספירת המטבעות הידנית מחדש, שוב ושוב. מאידך, מכונת ספירת המטבעות תדווח לכם תוך כמה שניות על הכמות המדויקת של המטבעות, כך שתקבלו תמונה מלאה של הרווחים שלכם לאותו יום עבודה.

היכנסו לאתר של תיחכום – מכונות לספירת כסף >>> https://tihkum.co.il/

תמונה FREEPIK

Related Post

לומדים אפייה ב'דובדבן שבקצפת'

Posted by - 9 באוקטובר 2018 0
בבית הספר כיתה מקצועית, מאובזרת במיטב הציוד המתקדם. ללימוד מקצועי וחוויתי, הקורסים מתקיימים במגוון נושאים: קונדיטוריה קלאסית, קונדיטוריה בוטיק, קונדיטוריה…

הירדן הדרומי

Posted by - 15 במאי 2018 0
אתר התיירות "רוב רוי " השוכן על גדות נהר הירדן הדרומי, מזמין את כל המשפחה לחגיגת שבועות עם מגוון פעילויות:…

הקרב הבא של נתניהו

Posted by - 4 במרץ 2020 0
סקר חברת CofaceBdi: 67% מעורכי הדין בישראל סבורים כי נשיא המדינה לא יכול להטיל את מלאכת הרכבת הממשלה על המנצח…

מה הופך חופשת סקי למוצלחת?

Posted by - 20 בינואר 2019 0
אחד מסוגי החופשות הספורטיביות הפופולאריות והאהובות ביותר על ישראלים היא חופשת סקי. הדחף המאפיין ישראלים רבים ליהנות מסוגי ספורט "אקזוטיים"…
כלי נגישות