מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

משחקי הגביע: שבת מעולה לבית"ר טוברוק

שם הכתב: ברק גולן

שלב שמינית הגמר במשחקי הגביע היה מעולה לשחקני טוברוק – לאחר שחמש מקבוצות המועדון העפילו לשלב הבא. 

סוף שבוע מעולה לקבוצות בית"ר טוברוק בשלב שמינית הגמר במשחקי הגביע – זאת לאחר שחמש מקבוצות המועדון ניצחו והעפילו לשלב הבא.

קבוצת הנוער של טוברוק, אותה מאמן המנהל המקצועי של המועדון, בני לם, ניצחה את בית"ר ת"א – רמלה בתוצאה 0:3. הבקיעו לטוברוק נתנאל מוריס (1) וטוראי סיהאו (צמד).

קבוצת נערים א', אותה מאמן יוסי בן שטרית, ניצחה את הפועל כפ"ס בתוצאה 4:3 (קרב פנדלים). המשחק עצמו התקיים בתנאי מגרש קשים. המחצית הראשונה הסתיימה בתוצאה 1:0 לטוברוק, משער שכבש בפנדל אביהו גליקמן. כפ"ס השוותה במחצית השנייה, והמשחק עבר להארכה נטולת שערים. בשלב הפנדלים ניצחה כאמור טוברוק -לאחר שלוגסי דולב, אבו עייאש מוחמד, שוקרון לביא ולוי יפתח הבקיעו – מנגד שוער הקבוצה נאור אורנשטיין עצר שתי בעיטות עונשין.

tub2

גם קבוצת נערים ב' רשמה ניצחון על עלייה בתוצאה 0:7. חניכיו של נתי עזריה התפוצצו על המגרש. הבקיעו לטוברוק: רון משה, ליאור הולץ, אבי שומינוב איליי יצחק (צמד) ובן עזר כהן (צמד).

קבוצת ילדים ב' (2006), בניצוחו של המאמן משה זגורי ניצחה את ג'ת אח אהלי בתוצאה 4:5 (קרב פנדלים). בלט בקרב הפנדלים שוערה של הקבוצה, יקיר חג'ג', שעצר כשלוש בעיטות עונשין. שחקן הקבוצה איתי מוסלי בעט את הבעיטה האחרונה והעלה את קבוצתו לשלב רבע הגמר. קבוצת ילדים ג' (2007), אותה מאמן יגאל בן מנשה ניצחה בתוצאה 1:8 את בני יהודה. המשחק התאפיין ברוח לחימה, הנעת כדור מהירה והתקפות מעבר – כאשר הספורטיביות נשמרה לכל אורך המשחק.

במשחק ליגה שהתקיים ביום שישי, ניצחה קבוצת טרום א' (2009), אותה מאמן ויטלי סוקולוב, את אריאל בתוצאה 3:11.  במשחק ליגה שהתקיים ביום ראשון, רשמה קבוצת נערים א' 2 ניצחון בתוצאה 4:0 על כפר קרע. נערים א' 2 במומנטום גבוה, ובמהלך עשרת המשחקים האחרונים לא הפסידה ולו פעם אחת. את הקבוצה מאמן ג'ניה פלדמן.

דילוג לתוכן